Povezane vesti

Vildoza zahvalan crveno-belima: "Sada sam drugi igrač, prelazak u PAO je prava odluka"

Vildoza zahvalan crveno-belima: "Sada sam drugi igrač, prelazak u PAO je prava odluka"

Sportske.net 14.11.2023
Luka Vildoza je prošao dosta toga za kratko vreme u Panatinaikosu. Desila se i povreda koja ga je odvojila od terena nakon čega su grčki mediji pisali da nije u dobrim odnosima sa Erginom Atamanom, ali se sve stišalo kada je Argentinac zaigrao daleko… »
Vildoza: Uvek će mi nedostajati saigrači iz Zvezde, navijači su mi pružili strast

Vildoza: Uvek će mi nedostajati saigrači iz Zvezde, navijači su mi pružili strast

Nova 14.11.2023
Argentinac se rado seća perioda u Zvezdi. Nekadašnji košarkaš Crvene zvezde, a sadašnji Panatinaikosa, Luka Vildoza, pohvalno je govorio o crveno-belima i sa radošću se prisetio perioda dok je igrao u Beogradu. „Vratilo mi se samopouzdanje… »
Vildoza siguran u pao, ali priznao - nedostaju mu Beograd i crvena zvezda: Večno zahvalan, tamo sam osetio strast!

Vildoza siguran u pao, ali priznao - nedostaju mu Beograd i crvena zvezda: Večno zahvalan, tamo sam osetio strast!

Mondo 14.11.2023
Luka Vildoza ne zaboravlja sezonu provedenu u Beogradu u redovima Crvene zvezde. Luka Vildoza ne zaboravlja sezonu provedenu u Beogradu u redovima Crvene zvezde. Luka Vildoza se ne nalazi u dobroj situaciji u Panatinaikosu, bilo je čak reči i o tome da… »
Vildoza: Zvezda je prekretnica moje karijere, nedostaje mi

Vildoza: Zvezda je prekretnica moje karijere, nedostaje mi

Sport klub 14.11.2023
Košarkaš Panatinaikosa Luka Vildoza izjavio je da mu je period u dresu Crvene zvezde bio veoma važan jer je povratio tada narušeno samopuzdanje. Argentinac je istakao koliko mu je prijala privrženost navijača crveno-belih, ali i podrška saigrača… »

Vesti dana »