Повезане вести
Тужилаштво из Вуковара: У крви бившег министра Баножића није пронађен алкохол
Н1 Инфо 14.11.2023
У узорку крви који је након саобраћајне несреће узет од бившег министра обране Мариа Баножића, након што је у суботу у раним јутарњим сатима скриво несрећу, није утврђена присустност алкохола, саопштило је у Жупанијско државно… »
Тужилаштво у Вуковару демантује медије: У крви Баножића нема присуства алкохола
РТС 14.11.2023
Жупанијско државно тужилаштво у Вуковару демантовало је медијске написе да је у крви недавно смењеног министра одбране Марија Баножића након саобраћајне несреће утврђена присутност алкохола у крви. У саопштењу се истиче да у… »
Вести дана »
Посланици Скупштине Србије почели обједињену начелну расправу о 58 тачака дневног реда
Бета пре 17 минутајош 33 повезане
Обраћање Ане Брнабић као из паралелне реалности: Ми смо жртве, а посланици опозиције су могли слободно да уђу на главни улаз Скупштине
Нова пре 1 сатјош 28 повезаних
Хрвати чули: НИС ће добити лиценцу, ЈАНАФ после тога може да шаље нафту
Блиц пре 47 минутајош 40 повезаних
"Он је издајник! Фаворизује Русе, не може му се веровати": Високи амерички званичници осули паљбу по Трамповом човеку након разговора са Путиновим помоћником
Курир пре 2 минутајош 43 повезане
Снег очекује и ове ниже пределе Србије! Стиже нови талас падавина, откривамо и када
Телеграф пре 1 сатјош 25 повезаних


