Povezane vesti
Zemljotres na Jadranu jačine 4 stepena po rihteru: Čuo se snažan prasak, bilo je kao eksplozija!
Kurir 14.11.2023
Potres magnitude 4.0 po Rihterovoj skali zatresao je centralni deo Italije. Epicentar je bio 81 kilometar od grada Peskare. Za sada nema informacija o potencijalnoj materijalnoj šteti ili povređenima. Earthquakes may happen anytime: what to do during the… »
Zemljotres od 4 stepena pogodio centralni deo Italije
RTV 14.11.2023
RIM - Zemljotres jačine četiri stepena Rihterove skale pogodio je danas centralni region Italije, Marku. Epicentar zemljotresa zabeležen je oko tri kilometra južno od Montelpara u provinciji Fermo, a dogodio se na dubini od oko 21 kilometra, prenosi… »
"Čuo se jak prasak, kao eksplozija": Snažan zemljotres pogodio Jadran: Treslo se tlo u Italiji, osetilo se i u Hrvatskoj
Blic 14.11.2023
Zemljotres jačine 4,0 stepeni Rihterove skale pogodio je u utorak popodne centralni deo Italije, a osetio se i u Hrvatskoj, navode korisnici društvenih mreža. Tačnije, epicentar je bio 81 kilometar od grada Peskare i na 16 kilometara od grada Askoli… »
Zemljotres od četiri stepena po Rihteru pogodio centralnu Italiju, osetio se duž obale Jadrana
Euronews 14.11.2023
Zemljotres jačine četiri stepena Rihterove skale pogodio je danas centralni region Italije, Marku. Epicentar zemljotresa zabeležen je oko tri kilometra južno od Montelpara u provinciji Fermo, a dogodio se na dubini od oko 21 kilometra, prenosi agencija… »
Zemljotres zatresao Jadran: "Čuo se snažan prasak kao eksplozija"
Telegraf 14.11.2023
Za sada nema informacija o potencijalnoj materijalnoj šteti ili povređenima. Zemljotres jačine 4.0 po Rihterovoj skali zatresao je centralni deo Italije. Tačnije, epicentar je bio 81 kilometar od grada Peskare. Za sada nema informacija o potencijalnoj… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Topliji vikend i novi toplotni talas do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 1 satjoš 35 povezanih

Boris vapenski najefikasniji protiv Japana: "Zna se koji je naš cilj, Amerikanci su korak ka njegovoj realizaciji"
Dnevnik pre 14 minutajoš 26 povezanih

Peskov: Izjava Zelenskog o potrebi za pregovorima je pozitivan signal
Politika pre 9 minutajoš 23 povezane