Povezane vesti

Srpska pevačica pevala šeik muhamedu, a on je imao poseban zahtev! "Otišla sam u hotelsku sobu i nisam izlazila dva dana!"…

Srpska pevačica pevala šeik muhamedu, a on je imao poseban zahtev! "Otišla sam u hotelsku sobu i nisam izlazila dva dana!"…

Kurir 14.11.2023
Sanja Dončić iz Smedereva, pevačica je raskošnog glasa koja nastupa u Velikoj Britaniji, a u Srbiji će se sudeći po tome kako peva izvodi narodne pesme tek čuti. U emisiji Puls Srbije kod Ivana Gajića rekla je da se kad god dođe u Srbiju oseća… »
Srpska pevačica pevala šeiku! Otkrila detalje, on imao poseban zahtev -Otišla sam u hotelsku sobu, nisam izlazila 2 dana

Srpska pevačica pevala šeiku! Otkrila detalje, on imao poseban zahtev -Otišla sam u hotelsku sobu, nisam izlazila 2 dana

Mondo 14.11.2023
Pevačica Sanja Dončić otkrila je sve o angažmanu koju je dobila od strane šeika Muhameda. Pevačica Sanja Dončić otkrila je sve o angažmanu koju je dobila od strane šeika Muhameda. Sanja Dončić iz Smedereva, pevačica je raskošnog glasa koja… »
Srpska pevačica Pevala šeiku: Imao je specijalan zahtev: "Otišla sam u hotelsku sobu i nisam izlazila dva dana"

Srpska pevačica Pevala šeiku: Imao je specijalan zahtev: "Otišla sam u hotelsku sobu i nisam izlazila dva dana"

Blic 14.11.2023
Pevačica Sanja Dončić, koja živi i radi u Velikoj Britaniji, otkrila je da je pevača bratancu vladara Dubaija. - Moj suprug ima prijatelje u Abu Dabiju i onda sam ja imala priliku da pevam za Šeik Muhameda, bratanca vladara Dubaija - istakla je ona… »

Vesti dana »