Povezane vesti

"Život mi se okrenuo naopačke, trebalo je živ i zdrav izaći iz toga" Jašar Ahmedovski o svom neprežaljenom bratu i…

"Život mi se okrenuo naopačke, trebalo je živ i zdrav izaći iz toga" Jašar Ahmedovski o svom neprežaljenom bratu i…

Kurir 15.11.2023
Jašar Ahmedovski je neko ko često govori o svom bratu,ovog puta otvorio je dušu i istakao da su najčešći konflikti bili oko njegove "ludačke" vožnje, koja ga je na kraju koštala glave. Jašar Ahmedovski pre skoro 30 godina ostao je bez brata… »
Otac i majka su umrli od tuge: Naš pevač otvorio dušu o strašnoj tragediji koja mu je zauvek promenila život

Otac i majka su umrli od tuge: Naš pevač otvorio dušu o strašnoj tragediji koja mu je zauvek promenila život

Mondo 15.11.2023
Pevač Jašar Ahmedovski otvorio dušu o tragediji koja je obeležila njegov život. Pevač Jašar Ahmedovski otvorio dušu o tragediji koja je obeležila njegov život. Pevač Jašar Ahmedovski otkrio je svojevremeno u emisiji "Premijera Specijal"… »
"Otac i majka su umrli od tuge nakon što je on poginuo": Pevač progovorio o tragedijama koje su mu obeležile život: "Sve mi…

"Otac i majka su umrli od tuge nakon što je on poginuo": Pevač progovorio o tragedijama koje su mu obeležile život: "Sve mi…

Blic 15.11.2023
Folker Jašar Ahmedovski od malih nogu je znao da će se baviti muzikom, a kasnije je i ostvario svoj veliki san. Kako sam kaže, samo to je bila njegova želja odmalena, dok danas ima jednu neostvarenu - da bude roditelj. - Sve osnovno sam imao u… »

Vesti dana »