Povezane vesti

Osumnjičeni u „beloj knjizi” udruženja „Sveti Sava”

Osumnjičeni u „beloj knjizi” udruženja „Sveti Sava”

Politika 15.11.2023
Nikola Ralić koji je, kako se sumnja, nožem ubo u vrat Bojana Milivojevića, ranije je pretio članovima grupe koja se bori protiv trgovaca drogom. Zoran Ralić i njegov sin Nikola, osumnjičeni da su 12. novembra u lazarevačkom naselju Orašac ispred… »
Tužilaštvo traži pritvor za napadača u Bajrakli džamiji

Tužilaštvo traži pritvor za napadača u Bajrakli džamiji

Danas 15.11.2023
U Višem tužilaštvu u Beogradu saslušan je M. K. (48) zbog sumnje da je 13. novembra 2023. godine ugrozio sigurnost vernika i izlagao poruzi verske simbole u dvorištu ”Bajrakli džamije”, dok su oni obavljali verski obred. Osumnjičeni međutim… »
"Ja sam mosad, majka mi je jevrejka i treba vas ubiti": Saslušan muškarac koji je upao u džamiju i pretio: Zanemeo pred…

"Ja sam mosad, majka mi je jevrejka i treba vas ubiti": Saslušan muškarac koji je upao u džamiju i pretio: Zanemeo pred…

Blic 15.11.2023
U Višem tužilaštvu u Beogradu saslušan je Mišel K. (48) zbog sumnje da je 13. novembra 2023. godine ugrozio sigurnost vernika i izlagao poruzi verske simbole u dvorištu ”Bajrakli džamije”, dok su oni obavljali verski obred. Osumnjičeni nije… »
"Stavio mi je Skalpel pod grlo" Svedok drame u Bajrakli džamiji u Beogradu: Govorio je da je Mosad i da će da nas povredi

"Stavio mi je Skalpel pod grlo" Svedok drame u Bajrakli džamiji u Beogradu: Govorio je da je Mosad i da će da nas povredi

Kurir 15.11.2023
Beogradska policija uhapsila je M.K. (48) nakon što je u dvorištu Bajrakli džamije pretio vernicima da će ih ubiti, a skalpelom pokušao da povredi N.L.(40). Njemu je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu određeno policijsko zadržavanje do… »
Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je pretio vernicima u džamiji

Tužilaštvo traži pritvor za osumnjičenog da je pretio vernicima u džamiji

RTS 15.11.2023
U Višem tužilaštvu u Beogradu saslušan je M.K. (48), zbog sumnje da je 13. novembra vređao i ugrozio sigurnost vernika u dvorištu beogradske Bajrakli džamije. Osumnjičeni međutim nije iznosio odbranu, niti je želeo da iznese svoje lične… »
"Ja sam Mosad, treba vas sve ubiti”: Mišel pretio vernicima u ”Bajrakli džamiji”, a u tužilaštvu ćutao

"Ja sam Mosad, treba vas sve ubiti”: Mišel pretio vernicima u ”Bajrakli džamiji”, a u tužilaštvu ćutao

Telegraf 15.11.2023
Mišelu R. se na teret stavlja krivično delo Izazivanje nacionalne rasne i verske mržnje i netrpeljivosti za koje je zaprećena kazna od 1 do 8 godina. U Višem tužilaštvu u Beogradu saslušan je Mišel K. (48) zbog sumnje da je 13. novembra 2023… »
Muškarac koji je pretio vernicima u Bajrakli džamiji šokirao na saslušanju: Umesto da kaže ime i prezime, samo je radio…

Muškarac koji je pretio vernicima u Bajrakli džamiji šokirao na saslušanju: Umesto da kaže ime i prezime, samo je radio…

Kurir 15.11.2023
M. K. (48) koji je uhapšen zbog sumnje da je u dvorištu Bajrakli džamije, u centru Beograda, pretio vernicima da će ih ubiti, a potom skalperom pokušao da povredi N. L. (40), na saslušanju u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu nije želeo da… »
Glavom ženi polomio nos: Jezivo porodično nasilje u Beogradu

Glavom ženi polomio nos: Jezivo porodično nasilje u Beogradu

Telegraf 15.11.2023
Po nalogu Drugog osnovnog javnog tužilaštva određeno mu je policijsko zadržavanje. Policija u Beogradu uhapsila je M.Lj. (35) zbog nasilja u porodici, saznaje "Telegraf.rs". Nezvanično, nakon svađe muškarac je pretukao svoju suprugu, pa je u jednom… »
"Skalpel mi je držao pod grlom" Detalji napada na vernike u Bajrakli džamiji u Beogradu, muškarac pijan pretio ubistvom!

"Skalpel mi je držao pod grlom" Detalji napada na vernike u Bajrakli džamiji u Beogradu, muškarac pijan pretio ubistvom!

Mondo 15.11.2023
U nedelju je došlo do incidenta u Bajrakli džamiji u Beogradu kada je jedan muškarac pretio vernicima da će ih ubiti. U nedelju je došlo do incidenta u Bajrakli džamiji u Beogradu kada je jedan muškarac pretio vernicima da će ih ubiti. U dvorištu… »
"Pretio nam je ubistvom, tvrdio da je Mosad, skalpel mi držao pod grlom": Svedok drame u Bajrakli džamiji

"Pretio nam je ubistvom, tvrdio da je Mosad, skalpel mi držao pod grlom": Svedok drame u Bajrakli džamiji

Telegraf 15.11.2023
Prema našim informacijama, M.K. je imao oko dva promila alkohola u krvi. Beogradska policija uhapsila je M.K. (48) nakon što je u dvorištu Bajrakli džamije pretio vernicima da će ih ubiti, a skalpelom pokušao da povredi N.L.(40), saznaje… »

Vesti dana »