Povezane vesti
Lekarka greškom usmrtila čoveka, a onda dala šokantan odgovor!" Advokat: Lekar može da pogreši, ali da odgovori ovako…
Kurir 15.11.2023
Vest koja je prošle nedelje šokirala javnost jeste da je Apelacioni sud u Beogradu ukinuo drugostepenu presudu i postupak protiv anesteziologa Stanoja Glišića. Predmet je vraćen Apelacionom sudu na ponovno suđenje. Podsetimo, Glišić je bio… »
Od 18 postupaka do samo jednog godišnje: Zašto su pacijenti odustali od ideje da na sudu traže pravdu zbog lekarske greške?
Danas 15.11.2023
Samo jedan sudski postupak u kom se lekar sumnjiči za krivično delo „Nesavesno pružanje lekarske pomoći“ pokrenut je u Srbiji 2022. godine. Deset godina ranije pokrenuto je 18 postupaka za isto krivično delo tokom samo jedne godine. Zašto su… »
Vesti dana »

Drugi dan blokade Višeg suda u Novom Sadu, ispred zgrade policija i žandarmerija (VIDEO)
Insajder pre 2 minutajoš 34 povezane

Sindikat penzionisanih vojnih lica najavio skup na Trgu republike: Podrške studentima i zahtevu za izbore
Nova pre 26 minutajoš 20 povezanih

JutroSK: Izjednačenje Denvera, Novak u Beogradu i Sinerov trijumf
Sport klub pre 1 satjoš 52 povezane