Povezane vesti

Abazović svestan da mu je život ugrožen: Bivši premijer tvrdi da su to ljudi koji imaju više novca nego državni trezor…

Abazović svestan da mu je život ugrožen: Bivši premijer tvrdi da su to ljudi koji imaju više novca nego državni trezor…

Kurir 15.11.2023
Dritan Abazović, lider Građanskog pokreta URA i bivši premijer Crne Gore, izjavio je danas da je svestan "da mu je život ugrožen" zbog toga što se, dok je bio deo izvršne vlasti, obračunavao s organizovanim kriminalom i da je u državnom zatvoru u… »
Abazović: Život mi je ugrožen od ljudi koji imaju više novca nego državni trezor Crne Gore

Abazović: Život mi je ugrožen od ljudi koji imaju više novca nego državni trezor Crne Gore

N1 Info 15.11.2023
Lider Građanskog pokreta URA i bivši premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je svestan "da mu je život ugrožen" zbog toga što se, dok je bio deo izvršne vlasti, obračunavao sa organizovanim kriminalom, i da je u državnom zatvoru u… »
Abazović: Život mi je ugrožen od ljudi koji imaju više novca nego državni trezor Crne Gore

Abazović: Život mi je ugrožen od ljudi koji imaju više novca nego državni trezor Crne Gore

Novi magazin 15.11.2023
Lider Građanskog pokreta URA i bivši premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je danas da je svestan "da mu je život ugrožen" zbog toga što se, dok je bio deo izvršne vlasti, obračunavao sa organizovanim kriminalom, i da je u državnom zatvoru u… »

Vesti dana »