Povezane vesti
Hrvatski mediji objavili nalaze bivšeg ministra! U 6.47 imao 0,21 promila alkohola u krvi, izazvao smrtonosnu nesreću
Kurir 15.11.2023
Pojavile su se nove informacije u vezi sa saobraćajnom nesrećom koju je izazvao Mario Banožić, bivši hrvatski ministar odbrane. Uvidom u izdane naloge i dokumentaciju s tačnim datumima i vremenima uzimanja potrebnih uzoraka u Opštoj županijskoj… »
Ipak bio pijan? Objavljen nalaz iz bolnice u koju je primljen bivši hrvatski ministar koji je izazvao smrtonosnu nesreću
Blic 15.11.2023
Niti pet dana od tragične nesreće u kojoj je učestvovao bivši ministar obrane Mario Banožić, a u kojoj je život izgubio 40-godišnjak nisu potpuno razjašnjene okolnosti je li Banožić imao alkohola u krvi. Naime, pojavile su se informacije kako… »
Jutarnji list objavio nalaze bivšeg ministra Banožića: U 6.47 imao 0,21 promila alkohola u krvi
Telegraf 15.11.2023
Na fotografiji se vidi kada je uzet uzorak krvi i kada je primljen u laboratoriju. Pojavile su se nove informacije u vezi sa saobraćajnom nesrećom koju je izazvao Mario Banožić, bivši hrvatski ministar odbrane. Uvidom u izdane naloge i dokumentaciju… »
Vesti dana »

Studenti u Srbiji neće izgubiti godinu! Ali sledi jedna radikalna promena: Ovo će svi morati da žrtvuju
Telegraf pre 56 minutajoš 23 povezane

Humanitarni brod za Gazu:Jedan francuski državljanin prihvatio deportaciju, petoro čeka odluku suda
Beta pre 16 minutajoš 22 povezane

Vanredna sednica Skupštine Srbije – na dnevnom redu i medijski zakoni i Alimentacioni fond
RTS pre 1 minutjoš 24 povezane

Zelenski: Tokom noći jedan od najvećih ruskih vazdušnih napada na Kijev
NIN pre 1 satjoš 16 povezanih

Uživo Mali: EXPO 2027 biće sa najvećim brojem učesnika ikada; Već 114 zemalja potvrdilo učešće FOTO
B92 pre 1 minutjoš 20 povezanih