Povezane vesti

"Imao sam utisak da mu uzima život i pucao sam bez razmišljanja": Ovako je Laušević govorio o kobnoj noći koja je…

"Imao sam utisak da mu uzima život i pucao sam bez razmišljanja": Ovako je Laušević govorio o kobnoj noći koja je…

Kurir 15.11.2023
Veliki glumac Žarko Laušević napustio nas je danas nakon kraće i teške bolesti. Iza njega su ostale brojne velike uloge, a bilo bi ih još više da se 1993. godine nije dogodila strašna noć koja ga je zauvek obeležila. Obećavajuću karijeru… »
Cimer u zatvoru je lio suze zbog Žarka Lauševića: Robijao zbog ubistva koje je počinio iz osvete, a sreću zbog glumca nije…

Cimer u zatvoru je lio suze zbog Žarka Lauševića: Robijao zbog ubistva koje je počinio iz osvete, a sreću zbog glumca nije…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević (63) preminuo je danas posle kraće i teške bolesti. Nikola Kaluđerović, zatvorski cimer Žarka Lauševića u Spužu, plakao je na vest da je glumac pomilovan 2011. godine nakon presude od 13 godina zatvora, zbog ubistva… »
"Video sam kako mi udaraju brata u glavu, pucao sam, bez razmišljanja": Otkriveno šta je Laušević ispričao na suđenju

"Video sam kako mi udaraju brata u glavu, pucao sam, bez razmišljanja": Otkriveno šta je Laušević ispričao na suđenju

Mondo 15.11.2023
U novembru 1993. godine počelo je suđenje glumcu Žarku Lauševiću i njegovom bratu Branimiru Lauševiću. U novembru 1993. godine počelo je suđenje glumcu Žarku Lauševiću i njegovom bratu Branimiru Lauševiću. Legendarni glumac Žarko Laušević… »
Laušev cimer iz zatvora lio suze zbog njega: Robijao zbog ubistva koje je počinio iz osvete, a kad je ovo saznao, plakao kao…

Laušev cimer iz zatvora lio suze zbog njega: Robijao zbog ubistva koje je počinio iz osvete, a kad je ovo saznao, plakao kao…

Kurir 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević (63) preminuo je danas posle teške bolesti. Nikola Kaluđerović, zatvorski cimer Žarka Lauševića u Spužu, plakao je na vest da je glumac pomilovan 2011. godine nakon presude od 13 godina zatvora, zbog ubistva dvojice i… »
"Godina prođe, dan nikad": Potresnu životnu ispovest Žarko Laušević je pretočio u knjigu

"Godina prođe, dan nikad": Potresnu životnu ispovest Žarko Laušević je pretočio u knjigu

Večernje novosti 15.11.2023
ŽIVOT velikog glumca Žarka Lauševića obeležilo je i dvostruko ubistvo. U noći između 30. i 31. jula 1993. godine, on i njegov pet godina stariji brat Branimir - Mili, učestvovali su u tuči u blizini podgoričkog lokala "Epl". Foto promo Žarko… »
"U: crkvi uvek upalim tri sveće: Za oca i njih dvojicu" Žarko Laušević nije mogao da se oporavi od tragedije: "Bio bih…

"U: crkvi uvek upalim tri sveće: Za oca i njih dvojicu" Žarko Laušević nije mogao da se oporavi od tragedije: "Bio bih…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je danas, 15. novembra u 63. godini nakon duge i teške bolesti. Bio je jedan od najtalentovanijih srpskih glumaca, a njegov život obeležilo je ubistvo kada je u noći između 30. i 31. jula 1993. godine u podgoričkom… »
Lauš je u crkvi uvek palio tri sveće: A onda objasnio zašto to čini i za čiju ih je dušu namenio

Lauš je u crkvi uvek palio tri sveće: A onda objasnio zašto to čini i za čiju ih je dušu namenio

Kurir 15.11.2023
U noći između 30. i 31. jula 1993. godine, pokojni Žarko Laušević je u podgoričkom kafiću "Epl", posle tuče u kojoj je učestvovao sa bratom, usmrtio Dragora Pejovića (20) i Radovana Vučinića (21), te ranio Andriju Kažića. Za dvostruko… »
Tražile da Žarko Laušević odsluži svoju kaznu: Sestre ubijenog mladića su poslale jasnu poruku 16 godina posle zločina

Tražile da Žarko Laušević odsluži svoju kaznu: Sestre ubijenog mladića su poslale jasnu poruku 16 godina posle zločina

Večernje novosti 15.11.2023
DVOSTRUKO ubistvo obeležilo je život glumca Žarka Lauševića. Foto: Novosti U noći između 30. i 31. jula 1993. godine, Laušević je u podgoričkom kafiću "Epl", posle tuče u kojoj je učestvovao sa bratom, usmrtio Dragora Pejovića (20) i… »
Zašto momir bulatović nije pomilovao Lauševića: Kontaktirao sam sa porodicama oštećenih i oni su rekli - ne

Zašto momir bulatović nije pomilovao Lauševića: Kontaktirao sam sa porodicama oštećenih i oni su rekli - ne

Večernje novosti 15.11.2023
DVOSTRUKO ubistvo obeležilo je život glumca Žarka Lauševića. Foto arhiva Novosti/Borba U noći između 30. i 31. jula 1993. godine, Laušević je u podgoričkom kafiću "Epl", posle tuče u kojoj je učestvovao sa bratom, usmrtio Dragora Pejovića… »
Sestre ubijenog Radovana su pesmom odgovorile na lauševićevu knjigu: Plamen će jednom pojesti sve, umrijeće čak i…

Sestre ubijenog Radovana su pesmom odgovorile na lauševićevu knjigu: Plamen će jednom pojesti sve, umrijeće čak i…

Večernje novosti 15.11.2023
DVOSTRUKO ubistvo obeležilo je život glumca Žarka Lauševića. Foto: Printscreen U noći između 30. i 31. jula 1993. godine, Laušević je u podgoričkom kafiću "Epl", posle tuče u kojoj je učestvovao sa bratom, usmrtio Dragora Pejovića (20) i… »
Ja radim moleraj, a peđa i divac me izveli! Laušević nikad nije zaboravio mamurluk sa košarkašima u Njujorku!

Ja radim moleraj, a peđa i divac me izveli! Laušević nikad nije zaboravio mamurluk sa košarkašima u Njujorku!

Mondo 15.11.2023
Žarko Laušević je dve decenije živeo u Americi i za to vreme je uspeo da stvori veliko prijateljstvo sa Predragom Stojakovićem i Vladom Divcem. Žarko Laušević je dve decenije živeo u Americi i za to vreme je uspeo da stvori veliko prijateljstvo… »

Vesti dana »