Povezane vesti

Anđele moj predobri, Anito moja! Žarko Laušević ju je voleo do smrti: Ležaću dok me ne oteraš kao psa

Anđele moj predobri, Anito moja! Žarko Laušević ju je voleo do smrti: Ležaću dok me ne oteraš kao psa

Story 15.11.2023
Glumačka legenda preminula je posle teške bolesti, a tužnu vest podelila je supruga Žarka Lauševića koja je godinama bila uz njega u dobru i zlu. Žarko Laušević je suprugu upoznao na snimanju „Boja na Kosovu“. On je tada bio glumačka zvezda… »
"Nisam ga videla trinaest godina, četiri meseca i dva dana": Potresna priča o susretu Lauševića sa majkom: "Pred njenu smrt…

"Nisam ga videla trinaest godina, četiri meseca i dva dana": Potresna priča o susretu Lauševića sa majkom: "Pred njenu smrt…

Blic 15.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Kroz njegovu knjigu "Sve prođe, pa i doživotna", čitaoci su mogli da zaključe Žarkovu veliku… »
Uloge Žarka Lauševića po kojima ćemo ga pamtiti zauvek: Od „Oficira sa ružom“ i „Boja na Kosovu“ do „Kalkanskih…

Uloge Žarka Lauševića po kojima ćemo ga pamtiti zauvek: Od „Oficira sa ružom“ i „Boja na Kosovu“ do „Kalkanskih…

Nova 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je u 63. godini, a iza sebe ostavio je veliki broj legendarnih uloga. Žarko Laušević je bio član Jugoslovenskog dramskog pozorišta, gde je ostvario uloge u velikom broju predstava. Na filmu je debitovao 1982. godine… »
(Anketa) Beograđani sa suzama u očima o Žarku Lauševiću: Ovako će pamtiti velikog glumca

(Anketa) Beograđani sa suzama u očima o Žarku Lauševiću: Ovako će pamtiti velikog glumca

Telegraf 15.11.2023
Oni sa kojima smo razgovarali su nam na pitanja odgovarali sa suzama u očima. Beograđani su danas reagovali na smrt Žarka Lauševića, jednog od najvećih bardova srpskog glumišta. Preminuo je u 63. godini života, a građani su u nađoj anketi… »
Uloge po kojima ćemo pamtiti Žarka Lauševića (VIDEO)

Uloge po kojima ćemo pamtiti Žarka Lauševića (VIDEO)

Novi magazin 15.11.2023
Žarko Laušević, jedan od najpoznatijih glumaca bivše Jugoslavije, preminuo je u Beogradu u 63. godini posle kraće i teške bolesti. Bio je član Jugoslovenskog dramskog pozorišta, gde je glumio u velikom broju predstava. Glumio je u više desetina… »

Vesti dana »