Povezane vesti

Laušević i Mima bili kumovi, a nisu pričali 20 godina Mima bio blizak sa porodicom ubijenog mladića: Oprostio se potresnom…

Laušević i Mima bili kumovi, a nisu pričali 20 godina Mima bio blizak sa porodicom ubijenog mladića: Oprostio se potresnom…

Kurir 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini 15. novembra, posle borbe sa teškom bolešću. Brojne javne ličnosti i kolege su se oprostili od njega emotivnim rečima, a jedan od njih je i Mima Karadžić. - Putuj s anđelima moj dobri kume i… »
"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi" Poseban odnos Merime Isaković i Lauševića: "Moj muž je to…

"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi" Poseban odnos Merime Isaković i Lauševića: "Moj muž je to…

Kurir 16.11.2023
Kolege, prijatelji i porodica opraštaju se od glumca Žarka Lauševića, koji je bio sinonim za talenat. U svojim objavama Žarka ističu kao velikog glumca, ali i prijatelja, koji je umeo da sasluša, ali i da i da ih malim, ali značajnim i posebnim… »
Laušević je imao samo jednu molbu za Tomu filu Advokat o kobnoj noći: "Nikada u životu nisam dobio tako nešto od nekog…

Laušević je imao samo jednu molbu za Tomu filu Advokat o kobnoj noći: "Nikada u životu nisam dobio tako nešto od nekog…

Kurir 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, posle kraće i teške bolesti, a od njega se oprostio i advokat Toma Fila, koji ga je svojevremeno branio na sudu. Fila je u opširnoj izjavi otkrio detalje o kobnoj noći, ali je progovorio i o pismu koje je mu… »
Pevačicu ceo region zna po nadimku kom je "kumovao" Žarko Laušević - Nešto mu je to bilo slatko, ja sam bila klinka...

Pevačicu ceo region zna po nadimku kom je "kumovao" Žarko Laušević - Nešto mu je to bilo slatko, ja sam bila klinka...

Mondo 16.11.2023
Malo ko zna da je Žarko Laušević dao nadimak našoj pevačici po kom je danas zna ceo region! Malo ko zna da je Žarko Laušević dao nadimak našoj pevačici po kom je danas zna ceo region! Reogion se još oprašta od legendarnog glumca Žarka… »
Bili smo prijatelji, kumovi… Svako ko izgubi nekog ko mu je kao rod, treba da dođe sebi: Cvijeta Mesić o Lauševiću

Bili smo prijatelji, kumovi… Svako ko izgubi nekog ko mu je kao rod, treba da dođe sebi: Cvijeta Mesić o Lauševiću

Nova 16.11.2023
Šta čovek da kaže u ovom trenutku? Mi smo bili prijatelji, kumovi, venčala sam njega i Anitu. Mnogo smo bili bliski, ne mogu da se priberem. Sedim i čekam, ne znam šta, rekla je za Nova.rs glumica Cvijeta Mesić povodom odlaska Žarka Lauševića… »
Sećam se susreta ali ne i fajronta! Laušević napisao tekst o poznanstvu sa Tomom, ostaviće vas bez reči: Nikad se nismo…

Sećam se susreta ali ne i fajronta! Laušević napisao tekst o poznanstvu sa Tomom, ostaviće vas bez reči: Nikad se nismo…

Kurir 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević ostavio je iza sebe pregršt uloga, po kojima će zauvek biti upamćen. Maestralnu rolu ostvario je u filmu "Bolje od bekstva", u kome se pojavljuje i legendarni boem Toma Zdravković. U filmu "Bolje od bekstva" Žarko glumi… »
"U ovom momentu sam mu faktički oprostio" On je jedini preživeo u noći kad je Laušević usmrtio 2 momka: Evo šta je rekao…

"U ovom momentu sam mu faktički oprostio" On je jedini preživeo u noći kad je Laušević usmrtio 2 momka: Evo šta je rekao…

Kurir 16.11.2023
Smrt Žarka Lauševića, koji nas je napustio u 63. godini potresla je ceo region, a osim neutešne porodice, iza sebe je ostavio vanvremenske uloge koje će ga sačuvati od zaborava. Karijeru Žarka Lauševića je te 1993. godine prekinuo nemili… »
Slavko Štimac i Dragana Mrkić za Danas povodom odlaska Žarka Lauševića: Izuzetno požrtvovan, obziran, s njim je bilo lako…

Slavko Štimac i Dragana Mrkić za Danas povodom odlaska Žarka Lauševića: Izuzetno požrtvovan, obziran, s njim je bilo lako…

Danas 16.11.2023
Glumica Dragana Mrkić koja je delila kadar sa Žarkom Lauševićem u kultnom filmu „ Oficir sa ružom“ kaže da će ga pamtiti po njegovoj harizmi i tugi koju je nosio kada ga je poslednji put videla. – Pamtim ga po izuzetnoj harizmi… »
Slavko Štimac i Dragana Mrkić za Danas povodom odlaska Žarka Lauševića: Izuzetno požrtvovan, obziran, s njim je bilo lako…

Slavko Štimac i Dragana Mrkić za Danas povodom odlaska Žarka Lauševića: Izuzetno požrtvovan, obziran, s njim je bilo lako…

Danas 16.11.2023
Glumica Dragana Mrkić koja je delila kadar sa Žarkom Lauševićem u kultnom filmu „Oficir sa ružom“ kaže da će ga pamtiti po njegovoj harizmi i tugi koju je nosio kada ga je poslednji put videla. – Pamtim ga po izuzetnoj harizmi… »
„U trajnom sećanju, čuvaće ga njegova glumačka porodica“: UDUS se oprostio od Žarka Lauševića

„U trajnom sećanju, čuvaće ga njegova glumačka porodica“: UDUS se oprostio od Žarka Lauševića

N1 Info 16.11.2023
Udruženje dramskih umetnika Srbije (UDUS) oprostilo se od glumca Žarka Lauševuća koji je preminuo juče u Beogradu, posle teške bolesti. Duboko nas je potresla vest o odlasku našeg Žarka Lauševića, poštovanog i voljenog kolege, vrhunskog glumca… »
Filmska ljubav Žarka Lauševića: Prelepa Maja je danas direktorka, a vest o smrti ju je dotukla: "Dižem čašu za sve što…

Filmska ljubav Žarka Lauševića: Prelepa Maja je danas direktorka, a vest o smrti ju je dotukla: "Dižem čašu za sve što…

Blic 16.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Glumac je bio oženjen uspešnom i talentovanom Anitom, koja je deo ekipe koja radi na… »
Prva ljubav Žarka Lauševića Prelepa Maja je danas direktorka, a vest o smrti ju je dotukla: "Dižem čašu za sve što si…

Prva ljubav Žarka Lauševića Prelepa Maja je danas direktorka, a vest o smrti ju je dotukla: "Dižem čašu za sve što si…

Večernje novosti 16.11.2023
ČUVENI glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Foto: Printskrin Glumac je bio oženjen uspešnom i talentovanom Anitom, koja je deo ekipe… »
Laušević nije prisustvovao ćerkinom venčanju Svi su ga očekivali, a desio se obrt: Sumnja se da je imao opravdan razlog za…

Laušević nije prisustvovao ćerkinom venčanju Svi su ga očekivali, a desio se obrt: Sumnja se da je imao opravdan razlog za…

Kurir 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević (63) umro je juče posle teške bolesti, a ova vest potresla je ceo region. To je javnosti u ime porodice saopštila njegova supruga Anita Laušević. - Obaveštavamo javnost da je danas 15.11.2023. godine u 63. godini života… »
Prekrečili su kafanu, sakrili rupe od metaka Toma Fila je bio Žarkov advokat: Ispričao sve što javnost nije znala o kobnoj…

Prekrečili su kafanu, sakrili rupe od metaka Toma Fila je bio Žarkov advokat: Ispričao sve što javnost nije znala o kobnoj…

Kurir 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, posle kraće i teške bolesti, a od njega se opraštaju mnoge javne ličnosti, među kojima je i advokat Toma Fila, koji je glumca svojevremeno branio na sudu. "Čuo sam da je umro moj Žarko Laušević. Jedan… »
"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi" Priča o Merimi Isaković i Žarku Lauševiću: Moj muž Vladica…

"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi" Priča o Merimi Isaković i Žarku Lauševiću: Moj muž Vladica…

Večernje novosti 16.11.2023
GLUMAC Žarko Laušević umro je u 63. godini života posle borbe sa teškom bolešću. Foto: Pritnskrin/Fejsbuk/Godina prodje,dan nikad - Žarko Laušević Kolege, prijatelji i porodica opraštaju se od glumca koji je bio sinonim za talenat. U svojom… »
"Te zimske večeri izašao je u zatvorskoj uniformi" Priča Merime Isaković o Lauševiću - Možda sam ih ubio...

"Te zimske večeri izašao je u zatvorskoj uniformi" Priča Merime Isaković o Lauševiću - Možda sam ih ubio...

Mondo 16.11.2023
Merima Isaković imala je poseban odnos sa Žarkom Lauševićem o čemu je i sama govorila za medije. Merima Isaković imala je poseban odnos sa Žarkom Lauševićem o čemu je i sama govorila za medije. Vest o smrti proslavljenog glumca Žarka… »
Bez dokumenata i na poternici interpola počeo da radi u Americi! Laušević: Bio sam u žestokoj ilegali više od deset…

Bez dokumenata i na poternici interpola počeo da radi u Americi! Laušević: Bio sam u žestokoj ilegali više od deset…

Kurir 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini nakon kratke i teške bolesti, a slavnog glumca, osim po kultnim ulogama, pamtićemo i po velikoj tragediji koja je obeležila njegov život. Žarko Laušević rođen je na Cetinju, u Crnoj Gori 1960… »
Godine će proći, sećanje na Žarka Lauševića nikad

Godine će proći, sećanje na Žarka Lauševića nikad

Nova 16.11.2023
Napustio nas je Žarko Laušević, bard jugoslovenskog i srpskog glumišta... Umro je Žarko Laušević u 63 godini posle kraće i teške bolesti. Jedan od najpriznatijih glumaca jugoslovenske i srpske kinematografije i pozorišta, onaj koji se odlikuje… »
"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi": Priča o Merimi Isaković i Žarku Lauševiću: "Moj muž Vladica…

"Te zimske večeri izašao je u laganoj zatvorskoj uniformi": Priča o Merimi Isaković i Žarku Lauševiću: "Moj muž Vladica…

Blic 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je u 63. godini života posle borbe sa teškom bolešću. Kolege, prijatelji i porodica opraštaju se od glumca koji je bio sinonim za talenat. U svojom objavama, Žarka ističu kao velikog glumca, ali i prijatelja, koji je… »
Nikola Kojo se oprostio od Lauševića: „I ništa tu nije fer…jer je Tvoj prerani odlazak, kosmička nepravda učinjena…

Nikola Kojo se oprostio od Lauševića: „I ništa tu nije fer…jer je Tvoj prerani odlazak, kosmička nepravda učinjena…

Danas 16.11.2023
Nikola Kojo se na svojoj Instagram stranici oprostio od Žarka Lauševića, koji je preminuo danas u 64. godini. Nikola Kojo se od Lauševića oprostio ovim rečima: „Tvoja nesreća je napravila mesto drugim mladim glumcima. Tvoj tragični primer je… »
Ksenija Pajić povodom odlaska Žarka Lauševića: “Imala sam privilegiju da sam jednu od mojih najvažnijih filmskih uloga…

Ksenija Pajić povodom odlaska Žarka Lauševića: “Imala sam privilegiju da sam jednu od mojih najvažnijih filmskih uloga…

Danas 15.11.2023
Prošlo više od trideset i pet godina otkako je Ksenija Paić s Lauševićem glumila u kultnom filmu „Oficir s ružom“. Njoj je to bilo prva glavna uloga na filmu. Za Jutranji list ona kaže da je žalosno što se o mnogim ljudima govori tek kad odu… »
"Nije samo jednom slao kovertu našoj ćerki, ali je na dolaru sada bila posveta": Udovica Nebojše Glogovca podelila potresnu…

"Nije samo jednom slao kovertu našoj ćerki, ali je na dolaru sada bila posveta": Udovica Nebojše Glogovca podelila potresnu…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević (63) umro je danas u 63. godini života posle borbe sa teškom bolešću. Kako je Laušević sam priznao jednom prilikom posebno je cenio svog kolegu Nebojšu Glogovca. Supruga pokojnog Glogovca, Milica sada se oglasila na svom… »
"Samo smo se jednom čuli": Oglasila se hrvatska glumica koja je sa Lauševićem igrala u kultnom filmu: "Imala sam tu…

"Samo smo se jednom čuli": Oglasila se hrvatska glumica koja je sa Lauševićem igrala u kultnom filmu: "Imala sam tu…

Blic 15.11.2023
Ksenija Pajić koja je u filmu "Oficir s ružom" glumila sa Žarkom Lauševićem, koji je preminuo danas u 63. godini života, oglasila se i uputila nežne reči kolegi sa kim je nekada delila kadar. Prošlo više od 35 godina otkako je Ksenija Paić s… »
"Kad bi ljudi znali koliko je Žarko patio, patnja ga je i ubila" Vida Ognjenović slomljena od bola nakon smrti Lauševića…

"Kad bi ljudi znali koliko je Žarko patio, patnja ga je i ubila" Vida Ognjenović slomljena od bola nakon smrti Lauševića…

Blic 15.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Laušević je ključnu ulogu u karijeri odigrao u „Kanjošu Macedonoviću“, po tekstu i… »
Andrija Kažić je ranjen u večeri kada je Žarko Laušević pucao u Podgorici: "u ovom momentu sam mu faktički oprostio"

Andrija Kažić je ranjen u večeri kada je Žarko Laušević pucao u Podgorici: "u ovom momentu sam mu faktički oprostio"

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je 63. godini, a iza sebe je ostavio neutešnu porodicu i bogatu karijeru. Blistava karijera slavnog glumca, prekinuta u julu 1993. godine u Podgorici. Glumac je nakon sukoba sa grupom mladića, usmrtio dvojicu i jednog… »
"Tvoj tragičan primer je mnogima spasio glavu tih godina": Nikola Kojo se potresnim rečima oprostio od Žarka Lauševića…

"Tvoj tragičan primer je mnogima spasio glavu tih godina": Nikola Kojo se potresnim rečima oprostio od Žarka Lauševića…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je danas u 63. godini života, a brojne kolege i prijatelji na svojim društvenim mrežama oprostili su se od velikana. Među njima je i Nikola Kojo, koji je posvetio emotivnu poruku kolegi i prijatelju. - Tvoja nesreća je… »
Bol Slobode Mićalović zbog smrti Žarka Lauševića stao u četiri reči: Glumica postavila samo jedno pitanje (foto)

Bol Slobode Mićalović zbog smrti Žarka Lauševića stao u četiri reči: Glumica postavila samo jedno pitanje (foto)

Blic 15.11.2023
Proslavljeni glumac Žarko Laušević umro je u 63. godini života, nakon borbe sa teškom bolešću, a brojne njegove kolege i prijatelji su se oprostili od njega emotivnim rečima. Među njima je i glumica Sloboda Mićalović koja je na svom instagram… »
Raša Andrić: Žarko je bio veličanstven i po tome što je svima pomagao, nikada nije „krao“ scene, gurao je i druge…

Raša Andrić: Žarko je bio veličanstven i po tome što je svima pomagao, nikada nije „krao“ scene, gurao je i druge…

Danas 15.11.2023
Glumački velikan Žarko Laušević napustio je ovaj naš svet u 64. godini, posle kratke i teške bolesti, i pridružio se „nebeskim“ umetnicima, a ova vest je danas dobila glavno mesto u medijima i u kulturnoj javnosti širom regiona. Laušević je… »
"Strašan pogled, čist i nedvosmislen": Poznati glumac se oprostio od Lauševića (foto)

"Strašan pogled, čist i nedvosmislen": Poznati glumac se oprostio od Lauševića (foto)

Večernje novosti 15.11.2023
GLUMAC Žarko Laušević umro je danas u 63. godini života, a brojne kolege i prijatelji na svojim društvenim mrežama oprostili su se od velikana. Foto arhiva Novosti/Borba Andrija Milošević je na Instagramu objavio Lauševićevu omiljenu fotografiju… »
Oleg Novković za Danas: Mnogo smo izgubili, Žarko je bio divan, meni je mnogo pomogao da se izborim sa režijom svog prvog…

Oleg Novković za Danas: Mnogo smo izgubili, Žarko je bio divan, meni je mnogo pomogao da se izborim sa režijom svog prvog…

Danas 15.11.2023
Veličanstveni glumac i divan čovek, kako Žarka Lauševića opisuju njegove kolege i ljudi koji su ga blisko poznavali, napustio je ovaj naš svet u 64. godini, i otišao je u legendu – diskretno, tiho i pomalo usamljenički, kao što je i živeo… »
"Ja sam tu samo da ih volim": Žarko Laušević o deci i supruzi Aniti: "Bolja je od mene, pokajem se kad ne uvažim njen stav"

"Ja sam tu samo da ih volim": Žarko Laušević o deci i supruzi Aniti: "Bolja je od mene, pokajem se kad ne uvažim njen stav"

Blic 15.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. U retkim intervjuima sa ljubavlju je pisao o naslednicima Dušanu, Asji, Jani, a rekao je i… »
"Naš drug ti je poneo onu moju poruku": Andrija Milošević skrhan bolom zbog smrti Žarka Lauševića: "Ovaj pogled pamte…

"Naš drug ti je poneo onu moju poruku": Andrija Milošević skrhan bolom zbog smrti Žarka Lauševića: "Ovaj pogled pamte…

Blic 15.11.2023
Glumac Žarko Laušević umro je danas u 63. godini života, a brojne kolege i prijatelji na svojim društvenim mrežama oprostili su se od velikana. Andrija Milošević je na Instagramu objavio Lauševićevu omiljenu fotografiju iz mladosti, uz veoma… »
Žarko Laušević je našoj pevačici dao nadimak: Promenio joj je život iz korena, evo kako su se upoznali: "Meni se to nije…

Žarko Laušević je našoj pevačici dao nadimak: Promenio joj je život iz korena, evo kako su se upoznali: "Meni se to nije…

Blic 15.11.2023
Proslavljeni glumac Žarko Laušević umro je u 63. godini života, nakon borbe sa teškom bolešću. Inače, Jasna Milenković Jami na muzičkoj sceni pojavila se početkom devedesetih, a manje je poznato da su je putevi sudbine odveli i u pozorište… »
"Sve staje. Zauvek. Putuj s' anđelima mili moj": Glumica neutešna nakon smrti Lauševića (foto)

"Sve staje. Zauvek. Putuj s' anđelima mili moj": Glumica neutešna nakon smrti Lauševića (foto)

Večernje novosti 15.11.2023
ČUVENI glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Foto arhiva Novosti/Borba Glumica Snežana Bogdanović, koju publika zna po ulogama u… »
Irfan Mensur za Danas: Žarko je bio duša koja je lebdela iznad svih nas, i kao da sam sebi nikada nije mogao da oprosti ono…

Irfan Mensur za Danas: Žarko je bio duša koja je lebdela iznad svih nas, i kao da sam sebi nikada nije mogao da oprosti ono…

Danas 15.11.2023
– Nismo bili prijatelji, bili smo braća. Ja sam gledao Žarka kao čudnog brata koga sam dobio iznenada pre mnogo godina. Tako sam se i družio s njim decenijama, kao sa bratom – kaže za Danas Irfan Mensur povodom odlaska Žarka Lauševića. Jedan… »
Vida Ognjenović za Danas: Kad bi ljudi znali koliko je Žarko patio, patnja ga je i ubila, on nije otišao zbog bolesti nego…

Vida Ognjenović za Danas: Kad bi ljudi znali koliko je Žarko patio, patnja ga je i ubila, on nije otišao zbog bolesti nego…

Danas 15.11.2023
Žarko Laušević, jedan od najdarovitijih, najposebnijih i najvoljenijih pozorišnih i filmskih glumaca ovog prostora, preminuo je danas u Beogradu u 64. godini, posle kratke i teške bolesti, a vest o njegovoj smrti uznemirila je i rastužila kulturnu… »

Vesti dana »