Povezane vesti

U zgradi starog suda grafike Pabla Pikasa

U zgradi starog suda grafike Pabla Pikasa

RTK 16.11.2023
U zgradi starog suda, u prisustvu visokih zvaničnika otvorena je izložba grafika Pabla Pikasa, jednog od najznačajnijih slikara, vajara, grafičara 20. veka. Reč je o originalima, grafikama iz privatne kolekcije bračnog para, kolekcionara umetnina iz… »
Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

InfoKG 16.11.2023
Nakon svečanog otvaranja Trga Radomira Putnika koje je upriličeno sinoć, u nekadašnjoj zgradi Okružnog načelstva otvorena je izložba grafika Pabla Pikasa. Predstavljene su grafike iz različitih razdoblja i raznih tematika, kao koloritne… »
Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

iKragujevac 16.11.2023
Nakon svečanog otvaranja Trga Radomira Putnika, u nekadašnjoj zgradi Okružnog načelstva otvorena je izložba grafika Pabla Pikasa kojoj su pored predstavnika grada prisustvovale mnogobrojne zvanice iz javnog života. Imam čast da kažem da su u ovoj… »
Pikaso u Kragujevcu: Izložba u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Pikaso u Kragujevcu: Izložba u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Infozija 16.11.2023
-Imam čast da kažem da su u ovoj prelepoj zgradi postavljene grafike jednog od najvećih planetarnih umetnika. Sticajem nekih lepih okolnosti smo u prilici da ovu kolekciju imamo na zidovima prostora koji nije uobičajena galerija. Ovi zidovi imaju… »
Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Grafike Pabla Pikasa u zgradi nekadašnjeg Okružnog načelstva

Glas Šumadije 16.11.2023
Nakon svečanog otvaranja Trga Radomira Putnika, u nekadašnjoj zgradi Okružnog načelstva otvorena je izložba grafika Pabla Pikasa kojoj su pored predstavnika grada prisustvovale mnogobrojne zvanice iz javnog života. Imam čast da kažem da su u ovoj… »

Vesti dana »