Povezane vesti

"Žarko, Čuvaj nam decu, nije lako Draganu samom sa njih 9" Majka devojčice ubijene u Ribnikaru se oprostila od Lauševića…

"Žarko, Čuvaj nam decu, nije lako Draganu samom sa njih 9" Majka devojčice ubijene u Ribnikaru se oprostila od Lauševića…

Kurir 16.11.2023
Majka devojčice ubijene u "Ribnikaru" oprostila se potresnom porukom na Fejsbuku od jednog od najboljih srpskih glumaca svih vremena Žarka Lauševića. - Čuvaj nam decu, nije Draganu lako samom sa njih devet i podsećaj molim te A. da se česlja i… »
Žarko Laušević i Mima Karadžić bili su kumovi, ali 20 godina nisu pričali: Pomirili su se na sahrani Gage Nikolića, a…

Žarko Laušević i Mima Karadžić bili su kumovi, ali 20 godina nisu pričali: Pomirili su se na sahrani Gage Nikolića, a…

Nova 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini nakon borbe sa teškom bolešću, a prijatelji, kolege i poštovaoci se na mrežama opraštaju od njega. Sada se oglasio i Lauševićev kum i kolega, Mima Karadžić. „Putuj s anđelima moj dobri kume i… »
Laušević je OVOM glumcu bio kum na venčanju: Njegove oproštajne reči seku srce kao mačem (FOTO)

Laušević je OVOM glumcu bio kum na venčanju: Njegove oproštajne reči seku srce kao mačem (FOTO)

Story 16.11.2023
Kum Žarka Lauševića poznati je glumac za kojim žene lude. O njemu se govori kao o zavodniku i večitom neženji, iako je istina da je jednom ipak stao na ludi kamen, a baš Laušević svedočio je tom činu. Reč je o glumcu Mimi Karadžiću, koji je… »
Laušević i Mima bili kumovi, a 20 godina nisu pričali: Ovo je razlog svađe - Karadžić se oprostio emotivnim rečima!

Laušević i Mima bili kumovi, a 20 godina nisu pričali: Ovo je razlog svađe - Karadžić se oprostio emotivnim rečima!

Mondo 16.11.2023
Malo ko zna da su Žarko Laušević i Mima Karadžić bili kumovi, ali i da dugo nisu govorili. Malo ko zna da su Žarko Laušević i Mima Karadžić bili kumovi, ali i da dugo nisu govorili. Milutin Mima Karadžić emotivnim rečima s oprostio od svog… »
"Znam da je otišao od bolesti, a onaj nesrećni trenutak..." Vida Ognjenović o Lauševiću - Nismo ga uverili da nije kriv!

"Znam da je otišao od bolesti, a onaj nesrećni trenutak..." Vida Ognjenović o Lauševiću - Nismo ga uverili da nije kriv!

Mondo 16.11.2023
Vida Ognjenović se emotivnim rečima oprostila od glumca Žarka Lauševića. Vida Ognjenović se emotivnim rečima oprostila od glumca Žarka Lauševića. Brojne javne ličnosti oglasile su se povodom smrti glumca Žarka Lauševića, koji je preminuo… »
"Pesma koju je napisao Tijani nas je zauvek povezala..." Igor Jurić se emotivnim rečima oprostio od Lauševića

"Pesma koju je napisao Tijani nas je zauvek povezala..." Igor Jurić se emotivnim rečima oprostio od Lauševića

Mondo 16.11.2023
Igor Jurić se oglasio povodom smrti velikog glumca Žarka Lauševića. Igor Jurić se oglasio povodom smrti velikog glumca Žarka Lauševića. Proslavljeni glumac Žarko Laušević preminuo je 15. novembra nakon kratke, ali teške borbe. Glumac je iza… »
"Sada je tamo negde sa mojom tijanom": Igor Jurić nakon smrti Žarka Lauševića: "Pesma koju je napisao za moju ćerku nas je…

"Sada je tamo negde sa mojom tijanom": Igor Jurić nakon smrti Žarka Lauševića: "Pesma koju je napisao za moju ćerku nas je…

Blic 15.11.2023
Igor Jurić, osnivač fondacije "Tijana Jurić" i otac stradale devojčice, po kojoj fondacija i nosi ime, oglasio se za domaće medije nakon smrti glumca Žarka Lauševića. Laušević je za njegovu ćerku koje je prerano napustila ovaj svet napisao… »

Vesti dana »