Povezane vesti

"Šamarala me je i napravila pakao od života" Anita rekla da ju je muž zlostavljao, a on je tvrdio suprotno: Uhvatila se…

"Šamarala me je i napravila pakao od života" Anita rekla da ju je muž zlostavljao, a on je tvrdio suprotno: Uhvatila se…

Kurir 16.11.2023
Nakon informacija koje je u javnosti iznela Matea Car, tik tokerka koja se dopisivala sa Anitom Stanojlović, na dan njenog venčanja sa Jovanom Tomić Matorom, strasti se ne smiruju! Paralelna Anitina ''veza'' sa Mateom nedavno je ''servirana na tacni''… »
"U bolnici sam": Anitinoj majci pozlilo zbog šok optužbi u rijalitiju, čuvala joj dete, a Stanojlovićeva šokirala srmanom…

"U bolnici sam": Anitinoj majci pozlilo zbog šok optužbi u rijalitiju, čuvala joj dete, a Stanojlovićeva šokirala srmanom…

Blic 16.11.2023
Rijaliti učesnice Anita Stanojlović i Jovana Tomić Matora stavile su tačku na svoj odnos, a nakon toga iznele su niz šokantnih optužbi na račun majke Stanojlovićeve. Zbog ovog, Anitinoj majci, Angelini je pozlilo, te je završila u bolnici. -… »
Pozlilo anitinoj majci, završila u bolnici: Posle ćerkinih skandala i razvoda od Matore, evo u kom stanju je Angelina

Pozlilo anitinoj majci, završila u bolnici: Posle ćerkinih skandala i razvoda od Matore, evo u kom stanju je Angelina

Kurir 16.11.2023
Rijaliti učesnice Anita Stanojlović i Jovana Tomić Matora iznele su niz šokatnih optužbi na račun majke Stanojlovićeve, Angeline, kojoj je od stresa pozlilo. - Najradije bih je izvređala. Aniti je nabijala pritisak zbog para, meni se predstavljala… »
"Koliki monstrum treba da budeš": Anita na stubu srama, Matora joj zadala najbolniji udarac: "Neće biti razgovora"

"Koliki monstrum treba da budeš": Anita na stubu srama, Matora joj zadala najbolniji udarac: "Neće biti razgovora"

Blic 16.11.2023
Anita Stanojlović našla se na stubu srama zbog toga što se na dan venčanja sa Jovanom Tomić Matorom dopisivala sa tiktokerkom Mateom Car. Zadrugari Anitu nisu štedeli, pa su je čak nazvali i monstrumom. - Kako si tako bezosećajna, lukava i kvarna… »
"Kune se u dete i laže" Ukućani Elite se ostvrili na Anitu, bez milosti joj sasuli sve u lice: Koliki monstrum treba da…

"Kune se u dete i laže" Ukućani Elite se ostvrili na Anitu, bez milosti joj sasuli sve u lice: Koliki monstrum treba da…

Kurir 16.11.2023
Anita Stanojlović našla se na stubu srama zbog toga što se na dan venčanja sa Jovanom Tomić Matorom dopisivala sa tiktokerkom Mateom Car. Zadrugari Anitu nisu štedeli, pa su je čak nazvali i monstrumom. - Kako si tako bezosećajna, lukava i kvarna… »

Vesti dana »