Povezane vesti

"Sa njim sam od 18. Godine" Supruga Peđe Jovanovića potvrdila pomirenje - pevaču oprostila sva zla, ljubav je pobedila!

"Sa njim sam od 18. Godine" Supruga Peđe Jovanovića potvrdila pomirenje - pevaču oprostila sva zla, ljubav je pobedila!

Mondo 16.11.2023
Supruga pevača Peđe Jovanovića progovorila je o njihovom pomirenju. Supruga pevača Peđe Jovanovića progovorila je o njihovom pomirenju. U svim domaćim medijima nedavno je odjeknula vest o pomirenju pevača Peđe Jovanovića i njegove supruge Ane… »
"Sa njim sam od 18.: Godine" Prvo oglašavanje žene Peđe Jovanovića nakon pomirenja: Zbog alkohola se rastali, a sada…

"Sa njim sam od 18.: Godine" Prvo oglašavanje žene Peđe Jovanovića nakon pomirenja: Zbog alkohola se rastali, a sada…

Blic 16.11.2023
Pevač Peđa Jovanović i njegova supruga Ana bili su jedno vreme rastavljeni, a sada su dali su svom braku drugu šansu. Njih dvoje su zajedno proslavili njen rođendan, a Ana je sada na svom Instagramu progovorila o pomirenju sa pevačem. - Naravno da… »
Žena Peđe Jovanovića priznala da su se pomirili: S njim sam od 18. godine! Evo zašto mu je sva zla zaboravila i oprostila

Žena Peđe Jovanovića priznala da su se pomirili: S njim sam od 18. godine! Evo zašto mu je sva zla zaboravila i oprostila

Kurir 16.11.2023
Ana Jovanović, žena pevača Peđe Jovanovića, potvrdila je da su se pomirili i da je mužu nakon velikih problema koje su imali, a zbog kojih su se i rastali, dala drugu šansu. Ona je to potvrdila na svom Instagramu kada joj je postavljeno pitanje da… »

Vesti dana »