Povezane vesti

Lauševićeva želja je bila da ga na ovaj način isprate na večni počinak - "Najviše volim kad me nigde nema!"

Lauševićeva želja je bila da ga na ovaj način isprate na večni počinak - "Najviše volim kad me nigde nema!"

Mondo 16.11.2023
Žarko Laušević napustio nas je 15. novembra, u tišini u 64. godini, a njegov odlazak ostavio je ceo region u suzama. Žarko Laušević napustio nas je 15. novembra, u tišini u 64. godini, a njegov odlazak ostavio je ceo region u suzama. Slavni… »
Ostale su samo uspomene! Sećanje Vesne Radusinović: Žarko i ja samo živeli u istom dvorištu, krali smo breskve i prodavali…

Ostale su samo uspomene! Sećanje Vesne Radusinović: Žarko i ja samo živeli u istom dvorištu, krali smo breskve i prodavali…

Kurir 16.11.2023
Vesna Radusinović se među prvima javno oprostila od Žarka Lauševića. Objavila je njegovu fotografiju na Instagramu i napisala: - Kad god se pojaviš u kadru, svi nestanu! Ne vide se, ne čuju se. Oduvaš ih. Smrt ne postoji i ništa se sem večnosti… »
Žarko i ja smo odrasli u jednom dvorištu! Vesna Radusinović drhtavim glasom o Lauševiću - Tako smo zaradili prve pare!

Žarko i ja smo odrasli u jednom dvorištu! Vesna Radusinović drhtavim glasom o Lauševiću - Tako smo zaradili prve pare!

Mondo 16.11.2023
Vesna Radusinović prisetila se davnih uspomena i perioda kada su ona i Žarko Laušević živeli u istom dvorištu. Vesna Radusinović prisetila se davnih uspomena i perioda kada su ona i Žarko Laušević živeli u istom dvorištu. Brojne slavne… »
„Ovo ostaje naše i ne pričaj nikom“: Irfan Mensur među prvima je saznao za bolest Žarka Lauševića, a sada je podelio…

„Ovo ostaje naše i ne pričaj nikom“: Irfan Mensur među prvima je saznao za bolest Žarka Lauševića, a sada je podelio…

Nova 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, a vest o njegovoj smrti duboko je potresla porodicu glumca, kolege, prijatelje, ali i mnogobrojnu publiku. Irfan Mensur imao je blizak odnos sa kolegom Žarkom Lauševićem, pa se nakon njegove smrti prisetio… »
Laušević u sudnici hteo da uradi još jednu stvar, ali... "u crkvi uvek upalim tri sveće, kaznio nas je Bog!"

Laušević u sudnici hteo da uradi još jednu stvar, ali... "u crkvi uvek upalim tri sveće, kaznio nas je Bog!"

Mondo 16.11.2023
Žarko Laušević je preminuo juče. Žarko Laušević je preminuo juče. Glumac Žarko Laušević preminuo je juče, nakon teške bolesti, a njegova smrt potresla je sve koji su ga poznavali. Njegovu karijeru na duže vreme je prekinula tragedija od koje… »
Laušević je ovom poznatom glumcu bio kum na venčanju: Nisu pričali 2o godina, a sada njegove oproštajne reči razaraju…

Laušević je ovom poznatom glumcu bio kum na venčanju: Nisu pričali 2o godina, a sada njegove oproštajne reči razaraju…

Blic 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je 15. novembra u 63. godini i iza sebe ostavio dubok trag, kako na život svoje porodice i prijatelja, tako i na publiku koja je neke od najvećih filmskih ostvarenja gledala samo zbog njega. Nakon što je preminuo usled duge i… »
Bili su najlepši glumački par u Puli: Žarko Laušević i Dragana Mrkić su igrali u filmu "Oficir sa ružom", ona se retko…

Bili su najlepši glumački par u Puli: Žarko Laušević i Dragana Mrkić su igrali u filmu "Oficir sa ružom", ona se retko…

Blic 16.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević, preminuo je u 63. godini života posle teške bolesti, a iza sebe je ostavio neutešnu porodicu. Laušević je odigrao veliki broj brilijantnih uloga, a jedna od upečatljivijih u karijeri bila je ona u filmu "Oficir… »
"Ovo nikome ne pričaj" Irfan Mensur za Kurir: Postojao je dobar razlog zašto se sa Lauševićem viđao svakog 19. januara

"Ovo nikome ne pričaj" Irfan Mensur za Kurir: Postojao je dobar razlog zašto se sa Lauševićem viđao svakog 19. januara

Kurir 16.11.2023
Glumac Irfan Mensur Žarka Lauševića pamti kao brata i velikog prijatelja, a u uključenju za emisiju Puls Srbije otkrio je kakva je to veza bila. - Veza nije namerna i mislim da je takva. Nismo se mi družili iz nekih interesa ili zbog toga što se… »
Svi sada dele njihovu scenu iz "sivog doma" Eva Ras za Kurir: "Znate šta je Laušević uradio u toj sceni? Ugasio pikavac na…

Svi sada dele njihovu scenu iz "sivog doma" Eva Ras za Kurir: "Znate šta je Laušević uradio u toj sceni? Ugasio pikavac na…

Kurir 16.11.2023
Jedan od najpriznatijih glumaca jugoslovenske i domaće scene Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, posle teške bolesti. Brojnim ulogama ostavio je neizbrisiv trag u domaćoj i regionalnoj kinematografiji i pozorištu, a za Lauševića kolege kažu… »
"Idi otputuj na par godina! Jesam li se za*ebao sa tobom?" Otkriveno šta je Arkan rekao Lauševiću - ovako su se upoznali

"Idi otputuj na par godina! Jesam li se za*ebao sa tobom?" Otkriveno šta je Arkan rekao Lauševiću - ovako su se upoznali

Mondo 16.11.2023
Žarko Laušević je u svojoj knjizi "Padre, idiote" opisao susret sa Željkom Ražnatovićem Arkanom. Žarko Laušević je u svojoj knjizi "Padre, idiote" opisao susret sa Željkom Ražnatovićem Arkanom. Proslavljeni glumac Žarko Laušević preminuo je… »
Deset najznačajnijih citata iz prve knjige Žarka Lauševića "Godina prođe – dan nikad"

Deset najznačajnijih citata iz prve knjige Žarka Lauševića "Godina prođe – dan nikad"

Telegraf 16.11.2023
U vreme kada je "Godina prođe, dan nikad" objavljena, ona je bila najcitiranija knjiga na društvenim mrežama, a posebno su se izdvojili ovi delovi. Žarko Laušević ostavio je iza sebe desetine važnih uloga, a bio je autor četiri vrlo uspešne… »
"Oprostio sam mu, ravnodušan sam na Žarka Lauševića" Andrija je jedini preživeo kobnu noć, a ovako je govorio o glumcu!

"Oprostio sam mu, ravnodušan sam na Žarka Lauševića" Andrija je jedini preživeo kobnu noć, a ovako je govorio o glumcu!

Mondo 16.11.2023
Andrija Kažić jednom prilikom je govorio o Žarku Lauševiću koji ga je ranio u pucnjavi 1993. godine. Andrija Kažić jednom prilikom je govorio o Žarku Lauševiću koji ga je ranio u pucnjavi 1993. godine. Smrt Žarka Lauševića, koji nas je… »
Suze u programu uživo: "Lauševiću sam govorila da je pacijent kako bih ga digla iz nevolje"

Suze u programu uživo: "Lauševiću sam govorila da je pacijent kako bih ga digla iz nevolje"

Blic 16.11.2023
Proslavljeni srpski glumac Žarko Laušević preminuo je tokom jučerašnjeg dana u 63. Godini života. Njegova velika prijateljica i saradnica, rediteljka Vida Ognjenović ekskluzivno je govorila za kamere emisije Blic dan koja se upravo emituje na… »
Drašković otkrio šta mu je lauš rekao u bolnici: Pre nego što je izgubio govor, ponavljao jednu reč: To mu je bila želja

Drašković otkrio šta mu je lauš rekao u bolnici: Pre nego što je izgubio govor, ponavljao jednu reč: To mu je bila želja

Mondo 16.11.2023
O brojnim talentima Žarka Lauševića, jednog od najpriznatijih glumaca u Srbiji, govorio je Vuk Drašković, njegov dugogodišnji prijatelj. O brojnim talentima Žarka Lauševića, jednog od najpriznatijih glumaca u Srbiji, govorio je Vuk Drašković… »
"Lauševića su ubili, oni su krivi za njegovu smrt!" Toma Fila u jutarnjem o preminulom glumcu - Branio sam ga besplatno

"Lauševića su ubili, oni su krivi za njegovu smrt!" Toma Fila u jutarnjem o preminulom glumcu - Branio sam ga besplatno

Mondo 16.11.2023
Toma Fila je jutros gostovao u Jutarnjem programu na TV Prva, a prema njegovim rečima stres je izazvao ono od čega je umro Žarko Laušević. Toma Fila je jutros gostovao u Jutarnjem programu na TV Prva, a prema njegovim rečima stres je izazvao ono od… »
"Bio sam srećan i ponosan zbog onoga što mi je rekao": Milan Marić otkrio detalje svog odnosa sa Lauševićem: "Po ovome ću…

"Bio sam srećan i ponosan zbog onoga što mi je rekao": Milan Marić otkrio detalje svog odnosa sa Lauševićem: "Po ovome ću…

Blic 16.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević umro je nakon teške bolesti u 63. godini, a iza sebe je ostavio suprugu, troje dece i brojne uloge po kojima će ostati upamćen. Mladi glumac Milan Marić imao je poseban odnos sa Žarkom Lauševićem. Kako je otkrio u… »
Milan marić o smrti Žarka Lauševića: U "Jutru na Blic" otkriva detalje o njegovom životu i saradnji (uživo/video)

Milan marić o smrti Žarka Lauševića: U "Jutru na Blic" otkriva detalje o njegovom životu i saradnji (uživo/video)

Blic 16.11.2023
Upravo počinje Jutro na Blic! Svakog radnog dana od 07:45 na kanalu Blic televizije, koju možete pratiti na MTS kanalu 115, pratite jutarnji program, a od novosti i tema koje ovog jutra donosimo, izdvajamo: Bio je Pavel u "Šmekeru", Miloš Obilić u… »
"Rekao mi je jednom prilikom i večno ću pamtiti": Branislav Lečić prisetio se kako ga je Žarko Laušević tešio u teškim…

"Rekao mi je jednom prilikom i večno ću pamtiti": Branislav Lečić prisetio se kako ga je Žarko Laušević tešio u teškim…

Blic 16.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je 15. novembra u 63. godini nakon teške bolesti. Njegov kolega i prijatelj Branislav Lečić uključio se u "Jutro na Blic" i otkrio detalje o saradnji i druženju sa legendarnim glumcem. - Ozbiljan momak… »
"Tuga ga je razarala iznutra, opirao se koliko je mogao": Vuk Drašković o poslednjim danima Lauševića: "Jedan potez skupo…

"Tuga ga je razarala iznutra, opirao se koliko je mogao": Vuk Drašković o poslednjim danima Lauševića: "Jedan potez skupo…

Blic 16.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević preminuo je juče u 63. godini nakon borbe sa karcinomom pluća. Vuk Drašković, dugogodišnji prijatelj Žarka Lauševića u "Jutro na Blic" prisetio se svog druženja sa njim. - Bio je veliki tragičar i veliki mučenik… »
Reditelj se slomio u emisiji uživo: Zaplakao kada se prisetio prvog susreta sa Žarkom Lauševićem: "Pojavio se iza crne…

Reditelj se slomio u emisiji uživo: Zaplakao kada se prisetio prvog susreta sa Žarkom Lauševićem: "Pojavio se iza crne…

Blic 15.11.2023
Proslavljeni glumac Žarko Laušević umro je u 63. godini života, nakon borbe sa teškom bolešću. Reditelj Darko Bajić se sada u jednoj emisije prisetio trenutka kada je prvi put ugledao Žarka. Kako ističe, već tada je znao da je pred njim velika… »
Kako je Žarko Laušević „prevario“ prijatelja i kolegu na Bogojavljanje

Kako je Žarko Laušević „prevario“ prijatelja i kolegu na Bogojavljanje

Danas 15.11.2023
Bio je bolestan ali se toj bolesti suprostavio na sve moguće načine – kaže Irfan Mensur, prijatelj i kolega Žarka Lauševića koji je preminuo danas u 64 godini. Žarko i Irfan su delili i isti datum rođenja – 19. januar na Bogojavljanje. –… »

Vesti dana »