Povezane vesti

"Bože, koliko sam bio srećan kad si mi ga ti rodila": Sloba Radanović nikad emotivniji, Jelena krišom snimila pevača, on…

"Bože, koliko sam bio srećan kad si mi ga ti rodila": Sloba Radanović nikad emotivniji, Jelena krišom snimila pevača, on…

Blic 16.11.2023
Sloba Radanović i njegova supruga Jelena u februaru ove godine dobili su sina, kojem su dali ime Damjan. Pevač svoje slobodno vreme provodi sa porodicom, a zbog poslovnih obaveza je često odsutan, što mu najteže pada zbog bebe. Njegova supruga veoma… »
"Bože, koliko sam bio srećan kad si mi ga ti rodila" Jelena podelila emotivan trenutak sa Slobom i Damjanom, ove reči…

"Bože, koliko sam bio srećan kad si mi ga ti rodila" Jelena podelila emotivan trenutak sa Slobom i Damjanom, ove reči…

Kurir 16.11.2023
Sloba Radanović jedan je od najangažovanijih pevača te nekoliko dana nedeljno ume da bude van kuće zbog druženja sa publikom, ali svako slobodno vreme koristi da bude sa sinom Damjanom. Supruga Jelena neretko na Instagram profilu objavljuje… »
Žena ljube perućice podelila emotivan trenutak iz doma: Ovako uživaju sa bebom, a evo šta rade kada uspavaju sina (foto)

Žena ljube perućice podelila emotivan trenutak iz doma: Ovako uživaju sa bebom, a evo šta rade kada uspavaju sina (foto)

Blic 16.11.2023
Pevač Ljuba Perućica i njegova supruga Katarina Kolozeus pre nekoliko dana dobili su sina, kojem su dali ime Aleksej. Ponosni roditelji uživaju u prvim danima sa bebom a sada je Katarina otkrila najromantičnije trenutke iz toplog doma. Naime, ona je… »
Ljuba perućica tata za primer: Katarina otkrila najlepši trenutak iz porodičnog doma, ovo će vam ulepšati dan

Ljuba perućica tata za primer: Katarina otkrila najlepši trenutak iz porodičnog doma, ovo će vam ulepšati dan

Kurir 16.11.2023
Katarina Kolozeus, supruga pevača Ljube Perućice nedavno se porodila i na svet donela dečaka. Sin Ljube Perućice dobio je prelepo ime Aleksej. Ponosni roditelji uživaju u prvim danima sa bebom a sada je Katarina otkrila najromantičnije trenutke iz… »

Vesti dana »