Povezane vesti

„Mi ćemo kaiš stezati“: Blokade poljoprivrednika na više od 20 lokacija

„Mi ćemo kaiš stezati“: Blokade poljoprivrednika na više od 20 lokacija

Nedeljnik 16.11.2023
Poljoprivrednici koji su traktorima bili ispred zgrade Banovine u centru Novog Sada, krenuli su nazad ka rafineriji gde već četiri dana traje stalna blokada ulaza. Kako prenose mediji, nije bilo kontakta sa poslanicima vojvođanskog parlamenta koji je… »
FOTO, VIDEO: Poljoprivrednici završili protest kod Banovine, vratili se do Rafinerije

FOTO, VIDEO: Poljoprivrednici završili protest kod Banovine, vratili se do Rafinerije

Radio 021 16.11.2023
Nakon što su oko sat vremena bili parkirani kod Banovine, paori koji nekoliko dana protestuju u Novom Sadu, zaputili su se nazad ka Rafineriji. Traktori su išli preko keja i Bulevara cara Lazara, gde su se, kod Promenade, uključili na Bulevar… »
(VIDEO) Poljoprivrednici ispred rafinerije, blokade na više od 20 lokacija, radikalizacija se nastavlja

(VIDEO) Poljoprivrednici ispred rafinerije, blokade na više od 20 lokacija, radikalizacija se nastavlja

N1 Info 16.11.2023
Poljoprivrednici koji su traktorima bili ispred zgrade Banovine u centru Novog Sada, krenuli su nazad ka rafineriji gde već četiri dana traje stalna blokada ulaza. Kako je javila reporterka N1, nije bilo kontakta sa poslanicima vojvođanskog parlamenta… »
FOTO i VIDEO: Poljoprivrednici ispred Banovine, usporen saobraćaj

FOTO i VIDEO: Poljoprivrednici ispred Banovine, usporen saobraćaj

Moj Novi Sad 16.11.2023
Kao što su najavili, ali sa malim zakašnjenjem, poljoprivrednici su sa tridesetak traktora stigli na Bulevar Mihajla Pupina, kod Banovine. Blokirali su spoljašne kolovozne trake sa obe strane. Saobraćaj se odvija otežano, u dve središnje trake,a… »

Vesti dana »