Povezane vesti

BBC: ušao sa izraelskom vojskom u bolnicu Al Šifa u Gazi, evo što su videli (video)

BBC: ušao sa izraelskom vojskom u bolnicu Al Šifa u Gazi, evo što su videli (video)

Blic 16.11.2023
Predstavnik izraelske vojske (IDF) je izveštaču BBC-ja rekao da su među predmetima otkrivenim u bolnici Al Šifa u Gazi, bili i laptopovi sa fotografijama i video snimcima talaca iz Gaze. - Otkrili smo mnogo kompjutera i druge opreme koja bi zaista… »
Izraelska vojska uvela ekipu BBC u Al Šifu, tvrde da su pronašli laptopove sa slikama talaca Hamasa

Izraelska vojska uvela ekipu BBC u Al Šifu, tvrde da su pronašli laptopove sa slikama talaca Hamasa

N1 Info 16.11.2023
Novinarka BBC-ja i još jedna televizijska ekipa, prvi su novinari koje je izraelska vojska uvela u bolnicu Al Šifa u Gazi, oko koje su se poslednjih dana vodile žestoke borbe. Izraelska vojska (IDF) tvrdi da je Hamas bolnicu koristio kao komandni… »
Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Radio 021 16.11.2023
Ekipa BBC-ja ušla je u bolnicu Al-Šifa u Gazi zajedno sa izraelskim vojnicima koji tvrde da je tamo bilo komandno mesto Hamasa. BBC Izraelske snage ograničile su pristup novinarima BBC-ja bolnici Al-Šifa i nisu im dali da razgovaraju sa lekarima ili… »
Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Južne vesti 16.11.2023
BBC Izraelske snage ograničile su pristup novinarima BBC-ja bolnici Al-Šifa i nisu im dali da razgovaraju sa lekarima ili pacijentima Penjemo se u bolnički kompleks Al-Šifa u mraku preko urušenog zida probijenog oklopnim buldožerom kako bi se… »
Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

BBC News 16.11.2023
Ekipa BBC-ja ušla je u bolnicu Al-Šifa u Gazi zajedno sa izraelskim vojnicima koji tvrde da je tamo bilo komandno mesto Hamasa. Penjemo se u bolnički kompleks Al-Šifa u mraku preko urušenog zida probijenog oklopnim buldožerom kako bi se omogućio… »
Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Izrael i Palestinci: BBC u glavnoj bolnici u Gazi sa izraelskom vojskom

Danas 16.11.2023
Penjemo se u bolnički kompleks Al-Šifa u mraku preko urušenog zida probijenog oklopnim buldožerom kako bi se omogućio bezbedniji pristup izraelskim snagama. BBC i još jedna televizijska ekipa bili su prvi novinari koje je izraelska vojska pozvala da… »

Vesti dana »