Povezane vesti

"Žarko je predosetio svoju smrt": Radoš Bajić za "Blic TV": "Krio je bolest od nas, svima je pričao da je sve u redu"

"Žarko je predosetio svoju smrt": Radoš Bajić za "Blic TV": "Krio je bolest od nas, svima je pričao da je sve u redu"

Blic 16.11.2023
Glumac i reditelj Radoš Bajić bio je jedan od poslednjih koji je sarađivao sa Žarkom Lauševićem, a kako je otkrio, Laušević, koji je bolest dugo krio od svih, je predosećao da će uskoro umreti. Čuveni glumac Žarko Laušević preminuo je juče… »
"Bio sam spreman na njegovu smrt" Branislav Lečić o poslednjim danima Žarka Lauševića: "Čuli smo se pre nekoliko dana…

"Bio sam spreman na njegovu smrt" Branislav Lečić o poslednjim danima Žarka Lauševića: "Čuli smo se pre nekoliko dana…

Blic 16.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je juče, 15. novembra u 63. godini nakon teške bolesti, a njegov kolega i prijatelj Branislav Lečić upravo u emisiji "Blic dan" ispričao je kako su izgledali njegovi poslednji dani. Poslednje fotografije Žarka… »
"Tupčo moj, tamo gde te više ništa ne boli i ne sputava": Merima Isaković prosledila je bolnu poruku koju je poslala na…

"Tupčo moj, tamo gde te više ništa ne boli i ne sputava": Merima Isaković prosledila je bolnu poruku koju je poslala na…

Blic 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je juče, 15. novembra, u 63. godini nakon tešle bolesti, kontaktirali smo njegovu koleginicu i najbolju prijateljicu iz mladosti Merimu Isaković. Ovako su izgledali p oslednji dani Žarka Lauševića u bolnici. Ona je… »
"Znao sam koliko se iznutra cepa": Irfan Mensur otkrio kako se Laušević sam sa sobom borio: "Bolest nije hteo da prizna"

"Znao sam koliko se iznutra cepa": Irfan Mensur otkrio kako se Laušević sam sa sobom borio: "Bolest nije hteo da prizna"

Blic 16.11.2023
Čuveni glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, nakon teške borbe sa kancerom pluća. Od njega se opraštaju kolege, javne ličnosti, ali i građani cele Srbije. Ko god da ga je poznavao za čuvenog Lauša ima samo reči hvale. Milan Marić… »
Imao sam utisak da stalno pati... Branislav Lečić se prisetio druženja sa Lauševićem - "Na kraju nije pričao o bolesti!"

Imao sam utisak da stalno pati... Branislav Lečić se prisetio druženja sa Lauševićem - "Na kraju nije pričao o bolesti!"

Mondo 16.11.2023
Glumac Branislav Lečić govorio je o svom kolegi, pokojnom, Žarku Lauševiću. Glumac Branislav Lečić govorio je o svom kolegi, pokojnom, Žarku Lauševiću. Žarko Laušević, preminuo je 15. novembra u 63. godini nakon kratke i opake bolesti. Bio je… »
"Prebrzo i prerano, ali Bog zna... " Nina Badrić se potresnim rečima oprostila od Žarka Lauševića, setila se poslednjeg…

"Prebrzo i prerano, ali Bog zna... " Nina Badrić se potresnim rečima oprostila od Žarka Lauševića, setila se poslednjeg…

Kurir 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je posle kraće i teške bolesti u 63. godini, a njegov prerana smrt pogodila je sve u celom regionu. Pevačica Nina Badrić oprostila se od srpskog glumca na društvenim mrežama. - Jelsa. Hvar. I snimanje filma "Ljeto kada sam… »

Vesti dana »