Povezane vesti

Završetak železničke obilaznice oko Niša najavljen za 2027. godinu

Završetak železničke obilaznice oko Niša najavljen za 2027. godinu

Biznis.rs 16.11.2023
Pruga dužine 22 kilometra u planu više od jedne decenije. Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da bi izgradnja železničke obilaznice oko Niša trebalo da krene u „najkraćem mogućem roku“, kako bi bila završena do 2027. godine… »
Premijerka Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Premijerka Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Kurir 16.11.2023
NIŠ - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da bi izgradnja železničke obilaznice oko Niša trebalo da krene u "najkaraćem mogućem roku", kako bi bila završena do 2027. godine. "Mi iz Niša sada idemo (rekonstruišu se pruge)… »
Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Niške vesti 16.11.2023
„Mi iz Niša sada idemo (rekonstruišu se pruge) Niš-Brestovac i Niš-Dimitrovgrad i obilaznicu oko Niša od 22 kilometra. Radimo na tome da to krene ubrzo“, izjavila je Brnabić prilikom obilaska niškog naselja Brzi Brod. Kao prethodni rok za… »
Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Danas 16.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da bi izgradnja železničke obilaznice oko Niša trebalo da krene u „najkaraćem mogućem roku“, kako bi bila završena do 2027. godine. „Mi iz Niša sada idemo (rekonstruišu se pruge)… »
Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Novi magazin 16.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da bi izgradnja železničke obilaznice oko Niša trebalo da krene u "najkaraćem mogućem roku", kako bi bila završena do 2027. godine. "Mi iz Niša sada idemo (rekonstruišu se pruge) Niš-Brestovac i… »
Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

Brnabić: Završetak železničke obilaznice oko Niša do 2027. godine

N1 Info 16.11.2023
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je da bi izgradnja železničke obilaznice oko Niša trebalo da krene u "najkraćem mogućem roku", kako bi bila završena do 2027. godine. „Mi iz Niša sada idemo (rekonstruišu se pruge) Niš-Brestovac i… »

Vesti dana »