Povezane vesti

„Bila sam sa njom do samog kraja, držala sam je za ruku“: Rada Manojlović o smrti majke, a evo šta kaže pevačicina…

„Bila sam sa njom do samog kraja, držala sam je za ruku“: Rada Manojlović o smrti majke, a evo šta kaže pevačicina…

Nova 16.11.2023
Pevačica Rada Manojlović rano je ostala bez majke, a o tome je često i govorila. Njen otac, se kasnije oženio sa Suzanom, koja je jednom prilikom ispričala da nikada nije pravila razliku između Rade i njene sestre i njene dece, ali da nije ni… »
Ovo je maćeha Rade Manojlović: Retko se pojavljuje u javnosti "Ja se nisam trudila da im zamenim majku"

Ovo je maćeha Rade Manojlović: Retko se pojavljuje u javnosti "Ja se nisam trudila da im zamenim majku"

Kurir 16.11.2023
Rada Manojlović rano je ostala bez majke, o kojoj je često emotivno govorila u javnosti. Prerani odlazak njene majke, na Radu je ostavio duboki trag, ali svako sećanje na nju, pevačici budi lepa osećanja. Njen otac, se kasnije oženio sa Suzanom koja… »
(Foto) nju retko viđate u javnosti: Ovo je maćeha Rade Manojlović: "Ja se nisam trudila da im zamenim majku"

(Foto) nju retko viđate u javnosti: Ovo je maćeha Rade Manojlović: "Ja se nisam trudila da im zamenim majku"

Blic 16.11.2023
Pevačica Rada Manojlović rano je ostala bez majke, o kojoj je često emotivno govorila u javnosti. Prerani odlazak njene majke, na Radu je ostavio duboki trag, ali svako sećanje na nju, pevačici budi lepa osećanja. Njen otac, se kasnije oženio sa… »

Vesti dana »