Povezane vesti
Spajić: Postignut dogovor sa opozicijom o Popisu stanovništva
Politika 16.11.2023
PODGORICA – Vlada Crne Gore sa predstavnicima opozicionih partija postigla je dogovor o održavanju Popisa stanovištva, saopštio je danas premijer Milojko Spajić i dodao da će ovaj proces biti sproveden od 30. novembra do 15. decembra. Spajić je na… »
Premijer crne gore: Mislim da je postignut dogovor sa opozicijom oko popisa stanovništva
Kurir 16.11.2023
Premijer Milojko Spajić kazao je da misli da je postignut dogovor sa opizicijom oko popisa stanovništva i da smatra da će biti ispunjeni svi uslovi do početka njegovog sprovođenja. “Mislim da smo postigli dogovor sa opozicijom i da će biti podržan od… »
Velika stvar za Crnu Goru Spajić: Postignut dogovor sa opozicijom o popisu stanovništva
Večernje novosti 16.11.2023
VLADA Crne Gore sa predstavnicima opozicionih partija postigla je dogovor o održavanju popisa stanovništva, saopštio je danas premijer Milojko Spajić i dodao da će ovaj proces biti sproveden od 30. novembra do 15. decembra. V.K. Spajić je na konferenciji… »
Vesti dana »
Poslanici Skupština Srbije nastavljaju raspravu o amandmanima na set izbornih zakona
RTV pre 59 minutajoš 1 povezana
UN: Razmatramo odgovor na najavu Izraela oko gradnje vojnog kompleksa na mestu bivše kancelarije UNRVA
Kurir pre 2 satajoš 1 povezana
Srbija bez Tijane Bošković: Terzić saopštio spisak odbojkašica za Kup u Italiji
Nova pre 2 satajoš 1 povezana
Tramp demantovao da mu je Si Đinping rekao da bi Putin mogao da zažali zbog Ukrajine
Nova pre 2 satajoš 1 povezana




