Повезане вести
Нема доказа за тврдње Мађарске о везама кријумчара избеглица у Србији са талибанима
Радио 021 16.11.2023
Тужилаштво за организовани криминал нема сазнања да авганистански талибани наводно преузимају контролу над групама кријумчара људи на српско-мађарској граници, пише РСЕ. Наводи о таквој контроли, који су се појавили у медијима… »
РСЕ: Без доказа за тврдње Мађарске о везама кријумчара избеглица у Србији са талибанима
Н1 Инфо 16.11.2023
Тужилаштво за организовани криминал нема сазнања да авганистански талибани наводно преузимају контролу над групама кријумчара људи на српско-мађарској граници. Наводи о таквој контроли, који су се појавили у медијима, засновани… »
Без доказа за тврдње Мађарске о везама кријумчара избеглица у Србији са талибанима
Слободна Европа 16.11.2023
Тужилаштво за организовани криминал у Србији саопштило је за Радио Слободна Европа (РСЕ) да немају сазнања да авганистански талибани наводно "преузимају контролу над групама кријумчара људи на српско-мађарској граници". Ово… »
Вести дана »
Наложена обдукција тела страдалог пилота: Очевици открили детаље стравичне несреће код Никшића: "Неконтролисано је пала на земљу"
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане
Европска земља почела нагло да се наоружава Јача источно крило НАТО-а: уложили велики новац у одбрану
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана
Британска морнарица 3 дана пратила руску подморницу у Ламаншу: Лов на Црвени октобар
Телеграф пре 1 сатјош 4 повезане





