Povezane vesti

Nedostaje mi zdravlje, inače, onako, sve imam – Dan tolerancije posvećen starima

Nedostaje mi zdravlje, inače, onako, sve imam – Dan tolerancije posvećen starima

RTS 16.11.2023
Međunarodni dan tolerancije ove godine posvećen je borbi protiv diskriminacije starih pod sloganom "Biti star, biti ponosan, biti svoj". Za izveštavanje o diskriminaciji – i medijske nagrade. Od mahale do velike scene. Romi se suočavaju sa… »
Nagrađena novinarka Blic televizije: Priznanje za prilog o borbi protiv diskriminacije i podsticanju ravnopravnosti

Nagrađena novinarka Blic televizije: Priznanje za prilog o borbi protiv diskriminacije i podsticanju ravnopravnosti

Blic 16.11.2023
Novinarka Blic televizije Nikolina Kljajić Jusufspahić dobitnica je nagrade za najbolji medijski prilog na temu borbe protiv diskriminacije i promovisanja ravnopravnosti, koju dodeljuju Poverenik za zaštitu ravnopravnosti i kancelarija OEBS-a u… »
Novinarka RTS-a Sanja Ljubisavljević Bekić dobitnica medijske nagrade za borbu protiv diskriminacije

Novinarka RTS-a Sanja Ljubisavljević Bekić dobitnica medijske nagrade za borbu protiv diskriminacije

RTS 16.11.2023
Novinarka Radio-televizije Srbije Sanja Ljubisavljević Bekić dobitnica je prve nagrade za najbolji medijski prilog na temu borbe protiv diskriminacije i promovisanja ravnopravnosti i tolerancije, koju dodeljuje Poverenik za zaštitu ravnopravnosti… »

Vesti dana »