Povezane vesti

Đoković posle trilera u polufinalu: Siner nakon ludnice pobedio Runea i ostavio Novaka u borbi za titulu

Đoković posle trilera u polufinalu: Siner nakon ludnice pobedio Runea i ostavio Novaka u borbi za titulu

Nova 16.11.2023
Strašan meč. Janik Siner je posle velike drame savladao Holgera Runea u okviru trećekkola „Zelene grupe“ i sa maksimalne tri pobede obezbedio plasman u polufinale. Zahvaljujući tom trijumfu je i Novak Đoković proša u završnicu turnira pošto… »
Janiče, Srbija ti kliče - Novak ide dalje! Italijan odigrao za Đokovića, odveo ga u polufinale Torina!

Janiče, Srbija ti kliče - Novak ide dalje! Italijan odigrao za Đokovića, odveo ga u polufinale Torina!

Mondo 16.11.2023
Janik Siner poslao Novaka Đokovića u polufinale završnog mastersa u Torinu. Janik Siner poslao Novaka Đokovića u polufinale završnog mastersa u Torinu. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se ipak u polufinale završnog mastersa u Torinu pošto… »
Đoković: Nadam se da ću odigrati makar još jedan meč protiv Nadala

Đoković: Nadam se da ću odigrati makar još jedan meč protiv Nadala

Sportski žurnal 16.11.2023
“Siner će izaći rasterećen na teren, verujem da će pokušati da pobedi”. Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je večeras u Torinu da veruje da će Janik Siner izaći rasterećen i da će ići na pobedu protiv Holgera Runea u… »
"Izgubi, pa nek ispadne Novak!" Otvoreno predlažu nameštaljku, sve čine da bi Đokovića srušili!

"Izgubi, pa nek ispadne Novak!" Otvoreno predlažu nameštaljku, sve čine da bi Đokovića srušili!

Mondo 16.11.2023
Neverovatno je da se posle svega priča o tome da bi Janik Siner mogao da "namesti" Novaka Đokovića, što nikako nije sportski. Neverovatno je da se posle svega priča o tome da bi Janik Siner mogao da "namesti" Novaka Đokovića, što nikako nije… »
Novinari to nisu očekivali! Evo šta im je Novak Đoković rekao o meču Siner - Rune, od kog zavisi ide li Nole u polufinale…

Novinari to nisu očekivali! Evo šta im je Novak Đoković rekao o meču Siner - Rune, od kog zavisi ide li Nole u polufinale…

Večernje novosti 16.11.2023
Novak Đoković je pobedio Huberta Hurkača na Završnom turniru u Torinu (rezultat je bio 7:6(1), 4:6, 6:1 za Srbina), ali imajući u vidu da to uopšte ne garantuje da će Srbin igrati u polufinalu, novinari su sa pravom postavili jedno pitanje Noletu… »
Novaka odavno nismo videli ovakvog: Nikad kraćom porukom prokomentarisao meč nakon kog više ništa nije u njegovim rukama

Novaka odavno nismo videli ovakvog: Nikad kraćom porukom prokomentarisao meč nakon kog više ništa nije u njegovim rukama

Nova 16.11.2023
Pobeda, ali rezultat i dalje nije povoljan. Novak Đoković, najbolji teniser sveta, pobedio je Huberta Hurkača u četvrtak u trećem kolu Završnog mastersa u Torinu (7:6, 4:6, 6:1), ali to i dalje nije dobar rezultat za Srbina. Đokovi je izgubio set… »
Đoković: Šta sam uradio, uradio sam, neću da se nerviram…

Đoković: Šta sam uradio, uradio sam, neću da se nerviram…

Vesti online 16.11.2023
“Šta sam uradio, uradio sam”, rekao je Novak Đoković posle jalove pobede nad Hubertom Hurkačem. Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković izjavio je danas da je imao težak meč protiv Huberta Hurkača i dodao da ne želi da se nervira da li… »
Novače, mi ćemo gledati (i nervirati se)

Novače, mi ćemo gledati (i nervirati se)

Sport klub 16.11.2023
Savršeno je Novak izgradio poen, ali je malo ležernije prišao mreži i promašio volej. Nekad je tolicno dovoljno, pretrpeo je Đoković jedini brejk na meču, izgubio drugi set, pa se krajnja pobeda pretvorila u pirovu – 7:6 (7-1), 4:6, 6:1… »
Đoković kratak posle pobede: Dobar meč

Đoković kratak posle pobede: Dobar meč

Euronews 16.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Hurberta Hurkača u poslednjem meču grupne faze Završnog mastersa u Torinu, ali sada zavisi od ishoda susreta Janik Siner - Holger Rune. Nakon meča, srpski as je po običaju davao opširne izjave na… »
Novače, jesi video šta je rekao Nadal? Đoković progutao sve prozivke i izazvao Rafu na poslednji ples!

Novače, jesi video šta je rekao Nadal? Đoković progutao sve prozivke i izazvao Rafu na poslednji ples!

Mondo 16.11.2023
Novak Đoković poručio je da se nada da će imati još jedan obračun sa Rafaelom Nadalom, pošto je to tenis zaslužio. Novak Đoković poručio je da se nada da će imati još jedan obračun sa Rafaelom Nadalom, pošto je to tenis zaslužio. Srpski… »
"Neću navijati za sinera!" Đoković iznenadio pred meč od koga mu zavisi da li će igrati u polufinalu Torina

"Neću navijati za sinera!" Đoković iznenadio pred meč od koga mu zavisi da li će igrati u polufinalu Torina

Večernje novosti 16.11.2023
SVESTAN je Novak Đoković od duela Janik Siner - Holger Rune zavisi da li će on igrati u polufinalu Završnog mastersa u Torinu. Iako mu odgovara trijumf Italijana, Nole je otkrio da neće navijati za njega. Screenshot / TennisTV Srpski as je na… »
Đoković nadigrao Hurkača: Srbinu potrebna pobeda Sinera nad Runeom za polufinale

Đoković nadigrao Hurkača: Srbinu potrebna pobeda Sinera nad Runeom za polufinale

IndeksOnline 16.11.2023
TORINO – Najbolji teniser sveta Srbin Novak Đoković pobedio je danas Poljaka Huberta Hurkača 7:6 (7:1), 4:6, 6:1 u meču trećeg kola “Zelene grupe” na Završnom ATP turniru sezone u Torinu, ali će se plasirati u polufinale samo ako večeras… »
(VIDEO) Novak Đoković neće gledati duel između Sinera i Runea: Dolaze mi deca danas, ne želim da se živciram

(VIDEO) Novak Đoković neće gledati duel između Sinera i Runea: Dolaze mi deca danas, ne želim da se živciram

Danas 16.11.2023
Srpski teniser Novak Đoković rekao je posle meča u kojem je pobedio Poljaka Roberta Hurkača sa 7:6, 4:6, 6:1 u meču trećeg kola „Zelene grupe“ Završnog mastersa u Torinu, – Igrao sam protiv igrača koji nije imao šta da izgubi, ušao je… »
Đoković pobedio Hurkača i čeka trijumf Sinera za polufinale u Torinu

Đoković pobedio Hurkača i čeka trijumf Sinera za polufinale u Torinu

Radio sto plus 16.11.2023
Naime, gubitak jednog seta Đokoviću je znatno zakomplikovao situaciju i samo će mu večerašnja pobeda Janika Sinera protiv Holgera Runea omogućiti nastup u polufinalu. U prvom setu duela Đokovića i Hurkača nije bilo brejk prilika, pa je sve… »
Đoković pobedio Hurkača, čeka trijumf Sinera za polufinale u Torinu

Đoković pobedio Hurkača, čeka trijumf Sinera za polufinale u Torinu

Radio 021 16.11.2023
Novak Đoković pobedio je danas Poljaka Huberta Hurkača sa 7:6, 4:6, 6:1 u poslednjem meču grupne faze završnog mastersa u Torinu, ali još uvek nije obezbedio plasman u polufinale. Naime, gubitak jednog seta Đokoviću je znatno zakomplikovao… »
Cela Srbija će gledati, ali ne i Novak!? Đoković sve iznenadio - ima pametnija posla večeras!

Cela Srbija će gledati, ali ne i Novak!? Đoković sve iznenadio - ima pametnija posla večeras!

Mondo 16.11.2023
Novak Đoković večeras saznaje da li ostaje na završnom mastersu u Torinu, ali je priznao da možda neće ni gledati meč Janika Sinera i Holgera Runea. Novak Đoković večeras saznaje da li ostaje na završnom mastersu u Torinu, ali je priznao da… »

Vesti dana »