Povezane vesti

Hit video sa sajma Vučić se pozdravio sa Jokovićem i rekao "Mi Srbi se znamo", a onda je Crnogorac progovorio italijanski

Hit video sa sajma Vučić se pozdravio sa Jokovićem i rekao "Mi Srbi se znamo", a onda je Crnogorac progovorio italijanski

Kurir 17.11.2023
Povodom otvaranja drugog Međunarodnog sajma vina i alkoholnih pića u Beogradu, u Srbiju su otputovali predsendik Crne Gore Jakov Milatović i ministar poljoprivrede Vladimir Joković. Jedna komična situacija odigrala se juče između Jokovića i… »
Vučić, Milatović i Kovačevski uz čašu vinu zapevali Harisa Džinovića (VIDEO)

Vučić, Milatović i Kovačevski uz čašu vinu zapevali Harisa Džinovića (VIDEO)

Danas 17.11.2023
Ceremoniji jučerašnjeg otvaranja Drugog međunarodnog sajma vina Vinska vizija Otvorenog Balkana na Beogradskom Sajmu, sem predsednika Srbije, prisustvovali su i predsednik Crne Gore i predsednik Vlade Severne Makedonije, koji su kasnije i zapevali u… »
Ljudi u Srbiji ljube slobodu više od svega

Ljudi u Srbiji ljube slobodu više od svega

Politika 17.11.2023
Ponosan sam što će Srbija uvek da kaže da želi da balkanski narodi upravljaju svojom sudbinom, da oni imaju ruke na volanu, a ne neko drugi, poručio je predsednik. Posebna mi je čast što drugi put otvaramo „Vinsku viziju u Beogradu”, drago mi… »
"Ulaznica za svetsku vinsku elitu" Evo šta očekuju domaći vinari od Vinske vizije Otvorenog Balkana

"Ulaznica za svetsku vinsku elitu" Evo šta očekuju domaći vinari od Vinske vizije Otvorenog Balkana

Blic 17.11.2023
Regionalni sajam vina, hrane i turizma „Vinska vizija Otvorenog Balkana” okupio je ovih dana pod kupolama Beogradskog sajma više od 600 izlagača i 450 profesionalnih kupaca. Tokom sajma zakazano je više od 4.000 bilateralnih sastanaka privrednika… »
Otvoreni Balkan predstavio turističke proizvode na zajedničkom štandu

Otvoreni Balkan predstavio turističke proizvode na zajedničkom štandu

Biznis.rs 17.11.2023
Od 17. do 19. novembra sajam vina otvoren za sve posetioce. Otvoreni Balkan je po drugi put otvorio vrata Beogradskog sajma za najbolje svetske vinarije i destilerije sa preko 600 izlagača iz 28 različitih zemalja, što je duplo više nego prethodne… »
Vučić ugostio Milatovića i Kovačevskog na večeri povodom Sajma vina u Beogradu

Vučić ugostio Milatovića i Kovačevskog na večeri povodom Sajma vina u Beogradu

RTV 17.11.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je premijera Crne Gore Jakova Milatovića i premijera Severne Makedonije Dimitra Kovačevskog na večeri priređenoj za zvanice Sajma vina u Beogradu. "Neka živi prijateljstvo između Crne Gore… »
Aktiviran tajmer koji odbrojava vreme do početka izložbe "Ekspo 2027"

Aktiviran tajmer koji odbrojava vreme do početka izložbe "Ekspo 2027"

Blic 17.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je prilikom otvaranja sajma vina "Vinska vizija Otvorenog Balkana" aktivirao sat koji će odbrojavati vreme do početka specijalizovane međunarodne izložbe "Ekspo 2027" koja će biti održana u Beogradu. "Za to… »
U Beogradu zvanično otvoren drugi sajam „Vinska vizija Otvorenog Balkana“

U Beogradu zvanično otvoren drugi sajam „Vinska vizija Otvorenog Balkana“

Danas 17.11.2023
Na Beogradskom sajmu danas je zvanično otvoren drugi sajam vina, hrane i turizma „Vinska vizija Otvorenog Balkana“, pod pokroviteljstvom vlada Srbije, Severne Makedonije i Albanije, u okviru inicijative „Otvoreni Balkan“. Predsednik Srbije… »
"Neka živi prijateljstvo": Vučić objavio snimak iz kafane sa predsednikom Crne Gore i premijerom Severne Makedonije (video)

"Neka živi prijateljstvo": Vučić objavio snimak iz kafane sa predsednikom Crne Gore i premijerom Severne Makedonije (video)

Blic 16.11.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio snimak iz kafane sa predsednikom Crne Gore, Jakovom Milatovićem i premijerom Severne Makedonije, Dimitrom Kovačevskim koji su prisustvovali otvaranju drugog međunarodnog sajma vina Vinska vizija Otvorenog… »

Vesti dana »