Povezane vesti

Porodica potvrdila datum: Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića

Porodica potvrdila datum: Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića

Večernje novosti 17.11.2023
ISPRAĆAJ i kremacija glumca Žarka Lauševića biće obavljeni u ponedeljak, 20. novembra 2023. godine. Foto V. Danilov Ispraćaj i kremacija biće obavljeni na Novom groblju u Beogradu sa početkom u 14 časova, potvrdila je za Tanjug u ime porodice… »
Ispraćaj i kremacija Žarka Lauševića 20. novembra na Novom groblju, komemoracija u JDP-u

Ispraćaj i kremacija Žarka Lauševića 20. novembra na Novom groblju, komemoracija u JDP-u

RTS 17.11.2023
Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića na Novom groblju u Beogradu biće u ponedeljak, 20. novembra, sa početkom u 14 časova, potvrdila je za Tanjug u ime porodice njegova supruga Anita Laušević. Poznati srpski glumac Žarko Laušević… »
Žarko Laušević je glumio u spotu poznate svetske grupe: Pored njega, tu su se našle još dve naše glumice VIDEO

Žarko Laušević je glumio u spotu poznate svetske grupe: Pored njega, tu su se našle još dve naše glumice VIDEO

Nova 17.11.2023
Vest o smrti glumca Žarka Lauševića juče je potresla mnoge. On je preminuo nakon teške bolesti, a tužnu vest saopštila je njegova supruga Anita. Laušević je iza sebe ostavio suprugu, troje dece, brojne uloge i knjige koje je napisao. U moru onoga… »
"Anđele moj predobri, Anito moja! Ja sam i dalje tu i voleću te kao pas" ovako je pisao žarko Laušević: "Rođen 1960, umro…

"Anđele moj predobri, Anito moja! Ja sam i dalje tu i voleću te kao pas" ovako je pisao žarko Laušević: "Rođen 1960, umro…

Blic 17.11.2023
Slavni glumac je u knjizi "Sve prođe, pa i doživotna" (2018, izdavač Hipatia) na uvid javnosti dao dramatični zatvorenički dnevnik iz Zabele, iz koga prenosimo delove. Poslednje fotografije Žarka Lauševića u javnosti na na premijeri filma "Heroji… »
Opaka bolest je bila jača od njega, ni terapije nisu pomogle! Evo od čega je preminuo Žarko Laušević - ovo su simptomi

Opaka bolest je bila jača od njega, ni terapije nisu pomogle! Evo od čega je preminuo Žarko Laušević - ovo su simptomi

Mondo 17.11.2023
Naš legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je od ove opake bolesti. Simptomi su bili jasni... Naš legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je od ove opake bolesti. Simptomi su bili jasni... U 63. godini života napustila nas je naša legenda… »
"Ostajemo za tobom zauvek tužni i puni ljubavi" Glumice dale čitulju za Žarka Lauševića, oprostile se od kolege emotivnim…

"Ostajemo za tobom zauvek tužni i puni ljubavi" Glumice dale čitulju za Žarka Lauševića, oprostile se od kolege emotivnim…

Blic 17.11.2023
Čuveni Žarko Laušević preminuo je 15. novembra u 63. godini nakon borbe sa karcinomom pluća, saopštila je njegova supruga Anita u ime porodice. Poslednje fotografije Žarka Lauševića u javnosti na na premijeri filma "Heroji Halijarda" pogledajte u… »
Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića!

Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića!

Svet plus 17.11.2023
Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića biće obavljeni u ponedeljak 20. novembra 2023. godine, potvrdila je njegova supruga Anita Laušević. Supruga Žarka Lauševića, Anita Laušević ispred porodice je potvrdila da će kremacija i ispraćaj… »
Ispraćaj i kremacija Žarka Lauševića na Novom groblju, 20. novembra

Ispraćaj i kremacija Žarka Lauševića na Novom groblju, 20. novembra

Nedeljnik 17.11.2023
Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića biće obavljeni u ponedeljak, 20. novembra, na Novom groblju u Beogradu sa početkom u 14 časova, potvrdila je za Tanjug u ime porodice njegova supruga Anita Laušević. Žarko Laušević preminuo je u 64… »
Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića

Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića

Danas 16.11.2023
Žarko Laušević preminuo je 15. novembra nakon teške i kraće bolesti. Imao je 63 godine. Ispraćaj i kremacija poznatog glumca biće obavljena na Novom groblju u ponedeljak, 20. novembra, s početkom od 14 časova. Žarko Laušević rođen je 19… »
Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića: Oglasila se njegova porodica

Poznato vreme i mesto kremacije Žarka Lauševića: Oglasila se njegova porodica

Blic 16.11.2023
Ispraćaj i kremacija glumca Žarka Lauševića biće obavljeni u ponedeljak, 20. novembra. Ispraćaj i kremacija biće obavljeni na Novom groblju u Beogradu sa početkom u 14 časova, potvrdila je za Tanjug u ime porodice njegova supruga Anita… »

Vesti dana »