Povezane vesti

Seksualno nasilje: Pevačica Kesi i reper Pi Didi postigli dogovor posle tužbe za silovanje i zlostavljanje

Seksualno nasilje: Pevačica Kesi i reper Pi Didi postigli dogovor posle tužbe za silovanje i zlostavljanje

Južne vesti 17.11.2023
Reuters Pevačica Kesi i reper Pi Didi Reper Šon 'Didi' Kombs poznatiji kao Pi Didi i njegova bivša devojka Kasandra Ventura, zvana Kesi, postigli su sporazum povodom njene tužbe za silovanje i seksualnu eksploataciju. Dan kasnije, u zajedničkoj… »
Seksualno nasilje: Pevačica Kesi optužila repera Pi Didija za silovanje i zlostavljanje

Seksualno nasilje: Pevačica Kesi optužila repera Pi Didija za silovanje i zlostavljanje

Danas 17.11.2023
Reper Šon ‘Didi’ Kombs poznatiji kao Pi Didi optužen je za silovanje i seksualnu eksploataciju. U tužbi u koju je BBC imao uvid, njegova bivša devojka Kasandra Ventura zvana Kesi, kaže da je decenijama živela zarobljena u krugu zlostavljanja i… »
Seksualno nasilje: Pevačica Kesi optužila repera Pi Didija za silovanje i zlostavljanje

Seksualno nasilje: Pevačica Kesi optužila repera Pi Didija za silovanje i zlostavljanje

Radio 021 17.11.2023
U tužbi protiv slavnog repera navodi se da je on bio nasilan, što njegov advokat naziva nečuvenim. Getty Images Kesi Ventura kaže da je upoznala repera 2005. godine Reper Šon 'Didi' Kombs poznatiji kao Pi Didi optužen je za silovanje i seksualnu… »
Silovao me i tukao, platio trojici da se iživljavaju na meni: Diddy na meti optužbi bivše devojke, postoje i snimci?

Silovao me i tukao, platio trojici da se iživljavaju na meni: Diddy na meti optužbi bivše devojke, postoje i snimci?

Mondo 17.11.2023
Reper Diddy optužen je od strane bivše devojke za silovanje, nasilje, i primoravanje na odnose sa muškim prostitutkama. On poriče sve. Reper Diddy optužen je od strane bivše devojke za silovanje, nasilje, i primoravanje na odnose sa muškim… »

Vesti dana »