Povezane vesti

Haos u crnoj gori, dečak preti novim "ribnikarom": "Pobiću 30 đaka - sve vas imam ovde na spisku!" Škola zatvorena, svi na…

Haos u crnoj gori, dečak preti novim "ribnikarom": "Pobiću 30 đaka - sve vas imam ovde na spisku!" Škola zatvorena, svi na…

Kurir 17.11.2023
Grupa roditelja polumaturanata OŠ "9. maj" u Sutivanu kod Bijelog Polja od danas neće slati svoju decu na nastavu jer strahuju za njihovu bezbednost nakon što su, kako tvrde, saznali da jedan trinaestogodišnji učenik preti da će ubiti 30 osnovaca sa… »
Dečak (13) pretio spiskom za odstrel u školi: Ubiću 30 učenika - užas u Bijelom Polju

Dečak (13) pretio spiskom za odstrel u školi: Ubiću 30 učenika - užas u Bijelom Polju

Večernje novosti 17.11.2023
NAKON ranjavanja učenika u blizini igrališta osnovne škole u Njegnjevu, novi incident u osnovnim školama u Bijelom Polju. Novosti Ovoga puta u OŠ "9. maj", u prigradskom naselju Sutivan, gde grupa roditelja polumaturanata od danas neće slati svoju… »
Učenik prijavljen da je pretio vršnjacima u školi „spiskom za odstrel“

Učenik prijavljen da je pretio vršnjacima u školi „spiskom za odstrel“

N1 Info 17.11.2023
Policiji u Bijelom Polju je prijavljeno da je jedan učenik devetog razreda Osnovne škole “9. maj” pretio đacima da će ih pobiti i da je na njegovom spisku za odstrel 26 osoba. Slučaj ispituje Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Bijelom Polju… »
Tužilaštvo u Bjelom Polju ispituje navode da je učenik pretio ubistvom svojih drugara

Tužilaštvo u Bjelom Polju ispituje navode da je učenik pretio ubistvom svojih drugara

Euronews 17.11.2023
Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Bijelom Polju i policija ispituju navode da je učenik Osnovne škole "9. maj" u Sutivanu, pretio đacima te škole da će ih ubiti, saopšteno je za TVCG iz ODT-a. Iz ODT Bijelo Polje kažu da im je policija ovaj… »
Dečak sa spiskom za odstrel došao u školu u Bijelom Polju! Majka učenika: Sin mi je bio prvi na listi!

Dečak sa spiskom za odstrel došao u školu u Bijelom Polju! Majka učenika: Sin mi je bio prvi na listi!

Mondo 17.11.2023
Incident u crnogorskoj školi. Incident u crnogorskoj školi. Nakon ranjavanja učenika u blizini igrališta osnovne škole u Njegnjevu, novi incident u osnovnim školama u Bijelom Polju. Ovoga puta u OŠ "9. maj" u prigradskom naselju Sutivan, gde grupa… »
Učenik pretio da će ubiti drugove u Bijelom Polju? Roditelji odbijaju da decu pošalju u školu

Učenik pretio da će ubiti drugove u Bijelom Polju? Roditelji odbijaju da decu pošalju u školu

Telegraf 17.11.2023
Direktorka škole Milijana Bošković je za TVCG kazala da je trenutno na sastanku sa roditeljima. Osnovno državno tužilaštvo (ODT) u Bijelom Polju i policija ispituju navoda da je učenik Osnovne škole “9. maj” u Sutivanu, pretio đacima te… »

Vesti dana »