Povezane vesti

Uskočio sam umesto lauša! Nikola Kojo o najstresnijoj noći - Bio sam u polunesvesti, nisam imao snage da pružim ruku!

Uskočio sam umesto lauša! Nikola Kojo o najstresnijoj noći - Bio sam u polunesvesti, nisam imao snage da pružim ruku!

Mondo 17.11.2023
Nikola Kojo jednom prilikom progovorio je o najstresnijoj noći u karijieri kada se Žarko Laušević nije pojavio. Nikola Kojo jednom prilikom progovorio je o najstresnijoj noći u karijieri kada se Žarko Laušević nije pojavio. Ceo region još ne… »
Mima Karadžić o navodima da nije razgovarao Sa Lauševićem 20 godina: "Nije tačno. Sa kumom sam bio u kontaktu do…

Mima Karadžić o navodima da nije razgovarao Sa Lauševićem 20 godina: "Nije tačno. Sa kumom sam bio u kontaktu do…

Kurir 17.11.2023
Glumac tvrdi da su bili u kontaktu do kraja Žarkovog života. Mima Karadžić progovorio je o navodima da je 20 godina bio u svađi sa venčanim kumom Žarkom Lauševićem. Tvrdi, da to nije istina. - Nije tačno da smo Žarko i ja bili u svađi, a… »
"Zbogom dragi naš žarinjo" - Petar Božović se dirljivim rečima oprostio od Lauša! Čitulje poznatih kidaju dušu!

"Zbogom dragi naš žarinjo" - Petar Božović se dirljivim rečima oprostio od Lauša! Čitulje poznatih kidaju dušu!

Mondo 17.11.2023
Žarko Laušević preminuo je u 64. godini, a čitulje njegovih prijatelja i kolega kojima se opraštaju od glumca slamaju i najtvrđa srca. Žarko Laušević preminuo je u 64. godini, a čitulje njegovih prijatelja i kolega kojima se opraštaju od glumca… »
Mima Karadžić progovorio o navodima da 20 godina nije razgovarao sa kumom Žarkom Lauševićem: Glumac otkrio nepoznate…

Mima Karadžić progovorio o navodima da 20 godina nije razgovarao sa kumom Žarkom Lauševićem: Glumac otkrio nepoznate…

Blic 17.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini nakon teške bolesti, a kolege se potresnim porukama opraštaju od legende srpskog glumišta. Mima Karadžić sada je progovorio o navodima da je 20 godina bio u svađi sa venčanim kumom Žarkom… »
"Otišao je moj dobri Žarko, eh, bre, bre": Osvanula potresna čitulja za Lauševića, a u potpisu samo dva slova (foto)

"Otišao je moj dobri Žarko, eh, bre, bre": Osvanula potresna čitulja za Lauševića, a u potpisu samo dva slova (foto)

Blic 17.11.2023
Legenda srpskog glumišta Žarko Laušević preminuo je u 63. godini 15. novembra nakon teške bolesti. Kolege se potresnim porukama opraštaju od njega, te je osvanulo nekoliko umrlica posvećenih njemu. Jedna je posebno privukla pažnju, a koju je… »
Mima Karadžić progovorio o svađi sa Žarkom Lauševićem! Pričalo se da kumovi nisu pričali 20 godina, glumac otkrio…

Mima Karadžić progovorio o svađi sa Žarkom Lauševićem! Pričalo se da kumovi nisu pričali 20 godina, glumac otkrio…

Mondo 17.11.2023
Mima Karadžić otkrio je da li su istinite priče da 20 godina nije razgovarao sa Žarkom Lauševićem. Mima Karadžić otkrio je da li su istinite priče da 20 godina nije razgovarao sa Žarkom Lauševićem. Glumac Žarko Laušević nakon kratke i… »
"Zbogom, dragi naš Žarinjo" Petar Božović je nakon Lauševe smrti ostao nem, a poslednji pozdrav dva prijatelja kida dušu…

"Zbogom, dragi naš Žarinjo" Petar Božović je nakon Lauševe smrti ostao nem, a poslednji pozdrav dva prijatelja kida dušu…

Kurir 17.11.2023
Vest o smrti Žarka Lauševića potresla je region. Glumac je preminuo u sredu u 63. godini života, a od tada se od njega opraštaju prijatelji i kolege. Jedan od njegovih najbližih prijatelja Petar Božović, ostao je nem na njegov odlazak, te se do… »

Vesti dana »