Povezane vesti

Zdravstveni radnici sledeće nedelje izlaze na ulice: „Svi, pa i mi, treba da imaju veće plate“

Zdravstveni radnici sledeće nedelje izlaze na ulice: „Svi, pa i mi, treba da imaju veće plate“

N1 Info 17.11.2023
Zdravstveni radnici će zbog niskih plata i drugih nedoslednosti resornih ministarstava i Vlade Srbije, 23. novembra održati protest u Beogradu, saopštio je granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite „Nezavisnost”. Zdravstveni radnici će, kako… »
Zdravstveni radnici najavili protest za četvrtak 23. novembar

Zdravstveni radnici najavili protest za četvrtak 23. novembar

Beta 17.11.2023
Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite "Nezavisnost" zatražio je povećanje plata za zdravstvene radnike i najavio protest zaposlenih za četvrtak 23. novembar na Trgu Nikole Pašića u Beogradu. Kako su saopštili, zajedno sa kolagama iz… »
Zdravstveni radnici najavili protest za četvrtak 23. novembar

Zdravstveni radnici najavili protest za četvrtak 23. novembar

Radio 021 17.11.2023
Granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite "Nezavisnost" zatražio je povećanje plata za zdravstvene radnike i najavio protest zaposlenih za četvrtak 23. novembar na Trgu Nikole Pašića u Beogradu. Kako su saopštili, zajedno sa kolegama iz… »
Zdravstveni radnici sledeće nedelje izlaze na ulice: „Svi, pa i mi, treba da imaju veće plate“

Zdravstveni radnici sledeće nedelje izlaze na ulice: „Svi, pa i mi, treba da imaju veće plate“

Novi magazin 17.11.2023
Zdravstveni radnici će zbog niskih plata i drugih nedoslednosti resornih ministarstava i Vlade Srbije, 23. novembra održati protest u Beogradu, saopštio je granski sindikat zdravstva i socijalne zaštite „Nezavisnost”. Zdravstveni radnici će, kako… »

Vesti dana »