Povezane vesti

"Gubim vid, imam zapaljenje nerva u mozgu!" Srpskom reperu ugroženo zdravstveno stanje - objavom zabrinuo fanove! (foto)

"Gubim vid, imam zapaljenje nerva u mozgu!" Srpskom reperu ugroženo zdravstveno stanje - objavom zabrinuo fanove! (foto)

Mondo 17.11.2023
Miloš Stojković Heni oglasio se i potvrdio da mu je zdravstveno stanje ugroženo. Miloš Stojković Heni oglasio se i potvrdio da mu je zdravstveno stanje ugroženo. Srpski muzičar Miloš Stojković, poznatiji kao Heni, zabrinuo je svoje fanove i… »
"Gubim vid, imam zapaljenje očnog nerva u mozgu" Mladi reper objavom zabrinuo fanove, otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

"Gubim vid, imam zapaljenje očnog nerva u mozgu" Mladi reper objavom zabrinuo fanove, otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

Kurir 17.11.2023
Reper Miloš Stojković, poznatiji kao Heni (27), zabrinuo je svoje pratioce na Instagramu kada je objavio fotografiju na kojoj prima infuziju. On se sada oglasio ovim povodom i otkrio da mu se pogoršalo zdravstveno stanje, te da je otkazao sve… »
"Imam zapaljenje očnog nerva u mozgu, gubim vid": Mladi reper objavom zabrinuo fanove, otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

"Imam zapaljenje očnog nerva u mozgu, gubim vid": Mladi reper objavom zabrinuo fanove, otkrio u kakvom je zdravstvenom stanju

Blic 17.11.2023
Reper Miloš Stojković, poznatiji kao Henny (27) zabrinuo je svoje pratioce na Instagramu kada je objavio fotografiju na kojoj prima infuziju. On se sada oglasio ovim povodom i otkrio da mu se pogoršalo zdravstveno stanje, te da je otkazao sve… »

Vesti dana »