Povezane vesti

"To me i dan danas podseća na njega": Glumac otkrio šta mu je Laušević poklonio dok su zajedno bili u bolnici: "Kad je…

"To me i dan danas podseća na njega": Glumac otkrio šta mu je Laušević poklonio dok su zajedno bili u bolnici: "Kad je…

Blic 17.11.2023
Glumac Žarko Laušević preminuo je u 63. godini, a iza sebe je ostavio neizbrisiv trag. Njegov kolega Irfan Mensur veoma je pogođen vešću o njegovoj smrti, a sada je ispričao nepoznate detalje kada su zajedno ležali u bolnici. Legendarne citate iz… »
"Kad je odlazio iz bolnice, poklonio mi je..." Poznati glumac ležao u sobi do Lauševićeve, a ove trenutke će zauvek pamtiti

"Kad je odlazio iz bolnice, poklonio mi je..." Poznati glumac ležao u sobi do Lauševićeve, a ove trenutke će zauvek pamtiti

Kurir 17.11.2023
Glumac i reditelj Irfan Mensur svojevremeno je bolovao od korona virusa zbog čega je bio hospitalizovan, a u sobi pored njega bio je Žarko Laušević, koji mu je ostavio dva poklona koja će zauvek pamtiti. Mensur u javnosti nije često pričao o odnosu… »
"U bolnici smo bili soba do sobe" Mensur: Kada je odlazio, Žarko mi je poklonio nešto što me i danas podseća na njega

"U bolnici smo bili soba do sobe" Mensur: Kada je odlazio, Žarko mi je poklonio nešto što me i danas podseća na njega

Večernje novosti 17.11.2023
GLUMAC Irfan Mensur bio je blizak prijatelj glumca Žarka Lauševića, čija ga je smrt jako potresla. Foto G. Marković Dvojica kolega i prijatelja rođeni su istog dana, što je bio razlog da se svakog 19. januara vide i to proslave. - Mi smo svakog 19… »

Vesti dana »