Povezane vesti

Đurđević Stamenkovski: Mi želimo Evropu u kojoj će Srbija imati svoje mesto

Đurđević Stamenkovski: Mi želimo Evropu u kojoj će Srbija imati svoje mesto

Euronews 17.11.2023
Koalicija "Nacionalno okupljanje" saopštila je danas da je prva na njihovoj izbornoj listi Milica Đurđević Stamenkovski na poziv stranke "Alternative za Nemačku" posetila nemački Bundestag i tom prilikom poručila da njena lista želi Evropu u kojoj… »
Đurđević Stamenkovski dobila podršku čelnika AFD u Bundestagu

Đurđević Stamenkovski dobila podršku čelnika AFD u Bundestagu

Beta 17.11.2023
Predsednica konzervativne stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski sastala se danas u Bundestagu sa ko-predsednikom ekstremne desničarske stranke Alternativa za Nemačku (AFD) Tinom Krupalom, koja je u martu ove godine zatražila da ta zemlja… »
Želimo Evropu suverenih država: Đurđević u Bundestagu sa strankom koja je protiv nezavisnosti Kosova

Želimo Evropu suverenih država: Đurđević u Bundestagu sa strankom koja je protiv nezavisnosti Kosova

Pravda 17.11.2023
“Mi ne želimo ucene iz Brisela, već Evropu suverenih država”, poručila je u Bundestagu Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica Srpske stranke Zavetnici i jedna od liderki Nacionalnog okupljanja. Ona je predvodila delegaciju koja je posetila… »
Đurđević Stamenkovski dobila podršku čelnika AFD u Bundestagu

Đurđević Stamenkovski dobila podršku čelnika AFD u Bundestagu

Novi magazin 17.11.2023
Predsednica konzervativne stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski sastala se danas u Bundestagu sa ko-predsednikom ekstremne desničarske stranke Alternativa za Nemačku (AFD) Tinom Krupalom, koja je u martu ove godine zatražila da ta zemlja… »

Vesti dana »