Povezane vesti
Zaštitnik građana nakon masovnog ubistva na Vračaru: Dežurstvo učenika u školama protivzakonito
Radio 021 17.11.2023
Zaštitnik građana saopštio je danas da dežurstvo učenika za vreme nastave u školama nije po zakonu i da škole mogu da rasporede zaposlene da dežuraju, ali ne i učenike. Praksa učeničkih dežurstava je preispitana nakon tragičnog događaja u… »
Slučaj „Ribnikar“ i dežurstva koja su mimo zakona: Na šta ukazuje zaštitnik građana
N1 Info 17.11.2023
Zaštitnik građana je saopštio da je obustavljen ispitni postupak ocene zakonitosti i pravilnosti rada Ministarstva prosvete zbog angažovanja učenika za dežurstvo za vreme trajanja nastave, pošto je utvrđeno da akt Ministarstva prosvete ne… »
Dežurstvo učenika u školama za vreme nastave je protivzakonito!
Jugmedia 17.11.2023
Zaštitnik građana zatražio je da Ministarstvo preko nadležnih školskih uprava obavesti sve škole da dežurstvo učenika u toku nastave nije dozvoljeno i da je nezakonito, a da one ustanove koje to imaju, odmah prekinu sa tim. Postupajući po zahtevu… »
Vesti dana »

"Postignut dogovor o većini glavnih tačaka sporazuma o okončanju rata u Ukrajini"! Tramp: Dve strane sad treba da se sastanu na najvišem nivou
Kurir pre 54 minutajoš 6 povezanih

Zašto je sahrana pape Franje puna potencijala za diplomatske neugodnosti?
Danas pre 10 satijoš 1 povezana

Monako ponovo bolji od Barselone, još jedna pobeda za plasman na fajnal-for
Danas pre 5 satijoš 1 povezana