Povezane vesti

Sestre ubijenog poslale pismo u kom su pomenule krvnu osvetu Lauševiću: Momak kojeg je tada ranio mu oprostio

Sestre ubijenog poslale pismo u kom su pomenule krvnu osvetu Lauševiću: Momak kojeg je tada ranio mu oprostio

Telegraf 17.11.2023
"Navodnoj osveti bili su dostupni i deca Žarka Lauševića i Branimir Laušević sa porodicom i njihova sestra, pa u jednom trenutku čak i sam Žarko. I? Šta im se dogodilo? Ništa" Život glumca Žarka Lauševića koji je pre dva dana preminuo u 63… »
Nakon toga je kupio pištolj: Dobijao pretnje smrću zbog uloge, a onda je krenuo sunovrat, niko nije slutio tragediju!

Nakon toga je kupio pištolj: Dobijao pretnje smrću zbog uloge, a onda je krenuo sunovrat, niko nije slutio tragediju!

Mondo 17.11.2023
Nakon jedne predstave, Žarko Laušević je počeo da dobija pretnje, a potom je kupio i pištolj. Nakon jedne predstave, Žarko Laušević je počeo da dobija pretnje, a potom je kupio i pištolj. Život glumcaŽarka Lauševića koji je preminuo pre dva… »
Šta se tačno dogodilo 31. jula 1993. godine

Šta se tačno dogodilo 31. jula 1993. godine

Telegraf 17.11.2023
"Dokazao sam da su kafić prekrečili i time sakrili rupe od hitaca", kaže Fila. Glumac Žarko Laušević ubio je dvojicu, trećeg ranio nakon sukoba u kafiću u Crnoj Gori. Ova vest odjeklnula je poslednjeg dana jula davne 1993. godine. I sam glumac… »
Ovo je dan kad je krenuo životni sunovrat Lauševića: Nije mogao da zamisli da će zbog predstave kupiti pištolj

Ovo je dan kad je krenuo životni sunovrat Lauševića: Nije mogao da zamisli da će zbog predstave kupiti pištolj

Telegraf 17.11.2023
Posle predstave Laušević je počeo da dobija pretnje smrću. Život glumca Žarka Lauševića koji je preminuo pre dva dana u 63. godini zbog teške bolesti, bio je, malo je reći, buran, a njegov sunovrat počeo je nakon izvođenja predstave "Sveti… »

Vesti dana »