Povezane vesti
Ukrao tuđi identitet: U Zvorniku pao begunac iz Srbije za kojim se tragalo 13 godina
Blic 17.11.2023
Policija u Zvorniku uhapsila je osobu za koju se sumnja da je 13 godina živeo pod lažnim identitetom izbegavajući poternicu iz Srbije koja je za njim raspisana zbog organizovanog kriminala i trgovine drogom. U policijskom saopštenju se navodi da je… »
U Zvorniku uhapšen Srbin sa lažnim identitetom, krio se 13 godina: Za njim raspisana poternica zbog više dela
Telegraf 17.11.2023
Njemu je određen jednomesečni pritvor, a uhapšen je 14. novembra kada je pokušao da putem hitnog postupka izradi pasoš u PU Zvornik. Policija u Zvorniku uhapsila je državljanina Srbije koji se 13 godina krio od istražnih organa pod lažnim identitetom… »
Vesti dana »
Pavlović (NPS): Mišljenje Venecijanske komisije potvrda nezakonitosti Mrdićevih zakona
Beta pre 8 satijoš 39 povezanih
Radoičić preuzeo odgovornost za Banjsku, a u Srbiji je slobodan čovek: "Posledice snose obični građani, a odgovorni zarađuju na tenderima"
N1 Info pre 1 satjoš 68 povezanih
Status kvo u Ormuskom moreuzu; IDF i Hezbolah krše tek dogovoreno primirje u Libanu
RTS pre 24 minutajoš 68 povezanih
Cene goriva u Srbiji: Dizel skuplji dva dinara, cena benzina nepromenjena
Forbes pre 7 satijoš 53 povezane



