Povezane vesti

Anđušić zna kada se "pali mašina"!

Anđušić zna kada se "pali mašina"!

Sportske.net 18.11.2023
Košarkaši Partizana savladali su Albu sa 89:74u meču devetog kola Evrolige odigranom u beogradskoj "Štark areni". Jedan od najzaslužnijih za slavlje "crno-belih" bio je Danilo Anđušić koji je ubacio 16 poena "albatrosima", od toga četiri trojke… »
Željko Obradović posle meča sa Albom: Ne znam koji će igrači igrati sledeću utakmicu

Željko Obradović posle meča sa Albom: Ne znam koji će igrači igrati sledeću utakmicu

Danas 18.11.2023
Trener Partizana Željko Obradović rekao je posle utakmice u kojoj su njegovi košarkaši pobedili Albu u Beogradu rezultatom 89:74 u 9. kolu Evrolige da „Izuzetno važna pobeda. Na poluvremenu smo promenili ritam igre, tačnije rečeno, pojačali smo… »
Obradović posle pobede nad albom: Moje reakcije su takve da želim da pomognem svakom pojedincu i timu

Obradović posle pobede nad albom: Moje reakcije su takve da želim da pomognem svakom pojedincu i timu

Večernje novosti 18.11.2023
VRATIO se Partizan na pobednički kolosek nakon dve vezana poraza od Igokee i Bajerna. Crno-beli su u 9. kolu Evrolige u "Areni" pobedili Albu sa 89:74. Utiske posle utakmice izneo je trener "parnog valjka" Željko Obradović. FOTO: M. Vukadinović… »

Vesti dana »