Povezane vesti

Kolege tukle Lauševića! Šamarali ga, prekinut set: "Dobro me je lupio, zujalo mi je u glavi! Pitao sam - što na probi?"

Kolege tukle Lauševića! Šamarali ga, prekinut set: "Dobro me je lupio, zujalo mi je u glavi! Pitao sam - što na probi?"

Mondo 18.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević napustio nas je 15. novembra 2023. godine, a jednom prilikom je otkrio ko ga je sve od kolega tukao na snimanjima. Legendarni glumac Žarko Laušević napustio nas je 15. novembra 2023. godine, a jednom prilikom je… »
"Pitao sam ga - pa što na probi?" Lauševiću kolega lupio šamarčinu, zujalo mu u glavi! Prekinuli i set! Šta se zaista…

"Pitao sam ga - pa što na probi?" Lauševiću kolega lupio šamarčinu, zujalo mu u glavi! Prekinuli i set! Šta se zaista…

Kurir 18.11.2023
Legendarni glumac Žarko Laušević preminuo je 15. novembra 2023. godine. Osim brojnih filmskih ostvarenje, Laušević se ostvario i u ulozi pisca. Naime u svom delu "Padre, idiote", slavni glumac ispisuje dane svog života na slobodi posle više od… »
Bio je presrećan što mu nije opala kosa "Poslao mi je sliku i pitao: Kako ti se činim?" Njegova priča ostaviće vas bez…

Bio je presrećan što mu nije opala kosa "Poslao mi je sliku i pitao: Kako ti se činim?" Njegova priča ostaviće vas bez…

Kurir 18.11.2023
Žarko Laušević preminuo je 15. novembra u 63. godini i iza sebe ostavio dubok trag, kako na život svoje porodice i prijatelja, tako i na publiku koja je neke od najvećih filmskih ostvarenja gledala samo zbog njega. Nakon što je preminuo usled teške… »
Znao je da su šanse male, bio je srećan što mu kosa nije opala! Lauševi zadnji dani: Poslao mi je svoju sliku u pitao...

Znao je da su šanse male, bio je srećan što mu kosa nije opala! Lauševi zadnji dani: Poslao mi je svoju sliku u pitao...

Mondo 18.11.2023
Advokat Žarka Lauševića, Vladan Bojić bio je s njim u kontaktu do poslednjeg dana, a sada je otkrio poslednje trenutke slavnog glumca. Advokat Žarka Lauševića, Vladan Bojić bio je s njim u kontaktu do poslednjeg dana, a sada je otkrio poslednje… »

Vesti dana »