Povezane vesti

Aleksić: Za mene jedini uspeh na izborima je formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

Aleksić: Za mene jedini uspeh na izborima je formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

Beta 18.11.2023
Jedan od nosilaca izborne liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić ocenio je danas da će za njega jedini uspeh na predstojećim izborima biti "formiranje nove vlasti, promena sistema vrednosti, uspostavljanje funkcionalnog sistema odgovornosti… »
INTERVJU Miroslav Aleksić: Poput batinaša iz Bavaništa, mnogi će se nakon izbora izvinjavati građanima širom Srbije

INTERVJU Miroslav Aleksić: Poput batinaša iz Bavaništa, mnogi će se nakon izbora izvinjavati građanima širom Srbije

Danas 18.11.2023
Očekujem da će građani Srbije, kako u Beogradu tako i u Republici, podržati listu „Srbija protiv nasilja” i da će se od 17. decembra u Srbiji živeti normalno i bez nasilja, kaže u razgovoru za Danas Miroslav Aleksić, jedan od nosilaca liste… »
Aleksić: Za mene jedini uspeh na izborima je formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

Aleksić: Za mene jedini uspeh na izborima je formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

Novi magazin 18.11.2023
Jedan od nosilaca izborne liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić ocenio je danas da će za njega jedini uspeh na predstojećim izborima biti "formiranje nove vlasti, promena sistema vrednosti, uspostavljanje funkcionalnog sistema odgovornosti… »
Aleksić: Jedini uspeh na izborima – formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

Aleksić: Jedini uspeh na izborima – formiranje nove vlasti i promena sistema vrednosti

N1 Info 18.11.2023
Jedan od nosilaca izborne liste "Srbija protiv nasilja" Miroslav Aleksić ocenio je da će za njega jedini uspeh na predstojećim izborima biti "formiranje nove vlasti, promena sistema vrednosti, uspostavljanje funkcionalnog sistema odgovornosti onih na… »

Vesti dana »