Povezane vesti

Bože, nisi mi valjda dao ćerku da bi mi je uzeo? Marko Bulat: Nisam znao da li će da preživi noć, a ja moram da radim!

Bože, nisi mi valjda dao ćerku da bi mi je uzeo? Marko Bulat: Nisam znao da li će da preživi noć, a ja moram da radim!

Mondo 18.11.2023
Marko Bulat ispričao je potresnu priču i prisetio se agonije kroz koju su prošli on i njegova supruga nakon rođenja ćerkice. Marko Bulat ispričao je potresnu priču i prisetio se agonije kroz koju su prošli on i njegova supruga nakon rođenja… »
"Bože, nisi mi valjda dao dete da bi mi ga: Uzeo?" Ispovest Marka Bulata tera suze na oči: "Imala je 950 grama kada se…

"Bože, nisi mi valjda dao dete da bi mi ga: Uzeo?" Ispovest Marka Bulata tera suze na oči: "Imala je 950 grama kada se…

Blic 18.11.2023
Svoju potresnu životnu priču i težak put njegove supruge i ćerkice podelio je sa javnošću pevač Marko Bulat. - Bili smo kod ginekologa u osam uveče, u pola deset su počeli bolovi. Počnem da zapisujem u svesku na koliko se javljaju bolovi. Bilo… »
"Bože, nisi mi valjda dao dete da bi mi ga uzeo" Ispovest Marka Bulata kida dušu: Nisu znali da li će njegova ćerka…

"Bože, nisi mi valjda dao dete da bi mi ga uzeo" Ispovest Marka Bulata kida dušu: Nisu znali da li će njegova ćerka…

Kurir 18.11.2023
Svi roditelji željno iščekuju dan kada će njihova beba doći na svet i ulepšati im život novom prelepom ulogom koju će dobiti njenim rođenjem. Ipak, to se nekada izjalovi, te to novorođenče porani. Uprkos tome što teže nekoliko stotina grama… »

Vesti dana »