Povezane vesti

(Foto) trebalo je da se razvede od Ša, a nije se pojavila na sudu: Evo gde se nalazi Vanja, pohvalila se poklonom: "Moj si…

(Foto) trebalo je da se razvede od Ša, a nije se pojavila na sudu: Evo gde se nalazi Vanja, pohvalila se poklonom: "Moj si…

Blic 18.11.2023
Reper i učesnik "Zadruge 7 Elita", Nenad Aleksić Ša napustio je juče rijalitiju da bi otišao na zakazano ročište povodom razvoda braka, na koje je trebala da se pojavi i njegova supruga Vanja Aleksić. Međutim ona nije došla na ročište što je… »
Evo sa Kim je Vanja provodila vreme dok je Ša čekao na sudu: U društvu ovog muškarca uživala i nije marila što je Nenad…

Evo sa Kim je Vanja provodila vreme dok je Ša čekao na sudu: U društvu ovog muškarca uživala i nije marila što je Nenad…

Kurir 18.11.2023
Tiktokerka Vanja Aleksić prva je povukla potez ka razvodu, kada je otišla iz kuće svog supruga Nenada Aleksića Ša i time prekinula kontakt sa njim. U međuvremenu, oni su razgovarali, ali izgleda da tu mesta za pomirenje nema. Kako je Nenad otkrio u… »
Ša napustio "Elitu", otišao da se razvede od vanje, pa doživeo šok na sudu: "Ne znam šta se dešava"

Ša napustio "Elitu", otišao da se razvede od vanje, pa doživeo šok na sudu: "Ne znam šta se dešava"

Blic 18.11.2023
Reper i učesnik "Zadruge 7 Elita", Nenad Aleksić Ša napustio je rijalitiju da bi otišao na zakazano ročište povodom razvoda braka, na koje je trebala da se pojavi i njegova supruga Vanja Aleksić. Naime, iako je očekivao da će tamo sresti, svoju… »
Ša napustio rijaliti zbog razvoda! Evo šta se desilo na sudu: Nije se ni javila... Zabrinut zbog Vanje! Izjadao se…

Ša napustio rijaliti zbog razvoda! Evo šta se desilo na sudu: Nije se ni javila... Zabrinut zbog Vanje! Izjadao se…

Kurir 18.11.2023
Učesnik "Elite" Nenad Aleksić Ša juče je napustio "Elitu" kako bi otišao na zakazano ročište povodom razvoda braka, na koje je trebala da se pojavi i njegova supruga Vanja Aleksić. Čim se vratio Ša se požalio Marku Đedoviću da se Vanja nije… »

Vesti dana »