Povezane vesti

Vučević: Kao što vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo” političku konkurenciju

Vučević: Kao što vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo” političku konkurenciju

Euronews 18.11.2023
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević obišao je danas članove te stranke širom Banata. Posetu je počeo u Zrenjaninu gde je poručio da onako kako "vetar duva u Banatu", tako će i naprednjaci "17. decembra da oduvaju političku… »
"Mladi su budućnost Srbije" Vidović i Jovanović razgovarali sa omladinom Beograda

"Mladi su budućnost Srbije" Vidović i Jovanović razgovarali sa omladinom Beograda

Kurir 18.11.2023
Кandidatkinja sa liste „ ALEКSANDAR VUČIĆ-Beograd ne sme da stane“ Vesna Vidović i član Glavnog odbora SNS Mihailo Jovanović, razgovarali su sa omladinom Beograda o položaju mladih u Srbiji, mladima u IT sektoru, ali i o podršci koju dobijaju… »
Vučević u Zrenjaninu "Vetar duva u Banatu, a mi ćemo 17. decembra da oduvamo konkurenciju"

Vučević u Zrenjaninu "Vetar duva u Banatu, a mi ćemo 17. decembra da oduvamo konkurenciju"

Alo 18.11.2023
Predsednik Srpske napredne stranke obišao je danas naprednjake u Zrenjeninu. Tom prilikom predesednik Vučević je naglasio: “Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo”političku konkurenciju. Da oduvamo one koji ne znaju ništa… »
Predsednik SNS-a u poseti Zrenjaninu poručio biračima: "17. decembra 'oduvaćemo' političku konkurenciju"

Predsednik SNS-a u poseti Zrenjaninu poručio biračima: "17. decembra 'oduvaćemo' političku konkurenciju"

Telegraf 18.11.2023
Vučević ocenio da su izbori "teški, ali i vrlo jednostavni" Predsednik Srpske napredne stranke obišao je danas naprednjake u Zrenjaninu. Tom prilikom predesednik Vučević je naglasio: "Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da 'oduvamo'… »
Miloš Vučević u Zrenjaninu: Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da "oduvamo" političku konkurenciju!

Miloš Vučević u Zrenjaninu: Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da "oduvamo" političku konkurenciju!

Kurir 18.11.2023
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević obišao je danas naprednjake u Zrenjeninu. Tom prilikom predesednik Vučević je naglasio: - Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo” političku konkurenciju. Da oduvamo one… »
Vučević u Zrenjaninu: Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo”političku konkurenciju

Vučević u Zrenjaninu: Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo”političku konkurenciju

Večernje novosti 18.11.2023
PREDSEDNIK Srpske napredne stranke obišao je danas naprednjake u Zrenjeninu. Foto: SNS Tom prilikom predesednik Vučević je naglasio: - Vetar duva u Banatu, tako ćemo i mi 17. decembra da ”oduvamo”političku konkurenciju. Da oduvamo one koji ne… »

Vesti dana »