Povezane vesti

Dino Merlin zagrejao atmosferu u Areni, pa se obratio publici emotivnim rečima: „Ganut sam, svoju intimu predajem vama“

Dino Merlin zagrejao atmosferu u Areni, pa se obratio publici emotivnim rečima: „Ganut sam, svoju intimu predajem vama“

Nova 18.11.2023
Dino Merlin večeras nastupa za publiku u Beogradu. Popularni pevač zakazao je četiri koncerta u beogradskoj Štark areni, a ovu seriju započeo je večerašnjim nastupom. Dino Merlin pojavio se pred svojim vernim fanovima u bordo odelu, a onda je… »
Isto kao i pre 15 godina! Merlin izveo Ivanu Banfić pa zapevali čuveni hit, a onda se pojavio još jedan gost iznenađenja

Isto kao i pre 15 godina! Merlin izveo Ivanu Banfić pa zapevali čuveni hit, a onda se pojavio još jedan gost iznenađenja

Kurir 18.11.2023
Dino Merlin je počeo koncert pesmom “Da šutiš” i izazvao opšte oduševljenje fanova koji su skandirali njegovo ime. Kako je veče odmicali, nizali su se veliki hitovi, a onda je došao trenutak noći. Naime, Merlin je na binu izveo Ivanu Banfić… »
„Ovo je moj grad“: Dino Merlin započeo koncert u Beogradu, u prvim redovima okupio javne ličnosti

„Ovo je moj grad“: Dino Merlin započeo koncert u Beogradu, u prvim redovima okupio javne ličnosti

Nova 18.11.2023
Popularni pevač, Dino Merlin, održaće večeras prvi od četiri koncerta u Beogradu, a fanovi su satim pre početka nastupa počeli da pristižu u Arenu. Ispred Arene satima pre početka koncerta okupili su se fanovi popularnog pevača. Brojne javne… »
Je L' ovo MOJ BEOGRAD?! Dino Merlin se obratio krcatoj Areni na koncertu - ovo su mu bile prve reči u Srbiji!

Je L' ovo MOJ BEOGRAD?! Dino Merlin se obratio krcatoj Areni na koncertu - ovo su mu bile prve reči u Srbiji!

Mondo 18.11.2023
Dino Merlin večeras održava prvi od četiri koncerta u Areni. Dino Merlin večeras održava prvi od četiri koncerta u Areni Počeo je prvi koncert Dina Merlina u prepunoj Areni. Koncert je počeo pesmom "Da šutiš" zbog koje je odmah hiljade i hiljade… »
"Sada za mene nastupa najdublji trenutak" Dino Merlin se obratio svim Srbima u areni, rešio je da, kako sam kaže, preda…

"Sada za mene nastupa najdublji trenutak" Dino Merlin se obratio svim Srbima u areni, rešio je da, kako sam kaže, preda…

Kurir 18.11.2023
Čuveni kantautor Dino Merlin (61) održao je večeras prvi od četiri u nizu koncerata u srpskoj prestonici. Merlin se u jednom momentu obratio publici, te predstavio novu pesmu. - Sada za mene nastupa najdublji trenutak mene. Kada svoju intimu predajem… »
Počeo koncert Dina Merlina! Sa ovom pesmom otvorio spektakl, publika već pala u trans (video)

Počeo koncert Dina Merlina! Sa ovom pesmom otvorio spektakl, publika već pala u trans (video)

Kurir 18.11.2023
Dino Merlin je počeo koncert pesmom “Da šutiš” i izazvao opštu histeriju fanova koji su skandirali njegovo ime. On se na bini pojavio u bordo odelu i crnoj košulji, a atmosfera je na samom početku bila na zavidnom nivou. 00:18 Delirijum u… »
Prvo obraćanje Dina Merlina! Uputio jake reči svojim fanovima u Srbiji, dirnuo tačno u srce, a onda zapevao ovu pesmu

Prvo obraćanje Dina Merlina! Uputio jake reči svojim fanovima u Srbiji, dirnuo tačno u srce, a onda zapevao ovu pesmu

Kurir 18.11.2023
Dino Merlin, večeras održava prvi od svoja četiri koncerta u Beogradu. Uzbuđenje pred ceo događaj je bilo veliko, a u prvim redovima su bili samo najvatreniji fanovi. Ni poznatih nije manjkalo, te se tako većina estradnjaka sjatila na Merlinov… »
Dok kolona ljud čeka koncert Dina Merlina, poznati košarkaš se šunja iz arene! Naša ekipa sve zabeležila, ekskluzivan…

Dok kolona ljud čeka koncert Dina Merlina, poznati košarkaš se šunja iz arene! Naša ekipa sve zabeležila, ekskluzivan…

Kurir 18.11.2023
Dva sata pred početak prvog koncerta Dina Merlina u Beogradu ispred Arene vlada “opsadno” stanje. Horde fanova regionalne zvezde čekaju u redovima kako bi prošli sve rigorozne bezbednosne procedure i ušli u koncertni prostor. 00:15 Kolone ljudi… »
Senida u dugoj crnoj budni pokušala da uđe neprimetno na koncert Dina Merlina! Šokirala izjavom, ono što svi čekaju se…

Senida u dugoj crnoj budni pokušala da uđe neprimetno na koncert Dina Merlina! Šokirala izjavom, ono što svi čekaju se…

Kurir 18.11.2023
Popularni pevač, Dino Merlin, održaće svoj prvi od četiri koncerta u Beogradu. Ispred Arene našli su se mnogobrojni fanovi, ali i poznati koji pristižu na glavni događaj u gradu. Senidah se pojavila pokušavši da uđe neprimetno. Kako nam je… »
Podigla kosu i pokazala butine: Bivša žena pokidala ispred Arene - pogledajte kako se Danijela "picnula" za koncert!

Podigla kosu i pokazala butine: Bivša žena pokidala ispred Arene - pogledajte kako se Danijela "picnula" za koncert!

Mondo 18.11.2023
Manekenka Danijela Dimitrovska na koncertu Dina Merlina u Areni. Manekenka Danijela Dimitrovska na koncertu Dina Merlina u Areni Pevač Dino Merlin održaće večeras u beogradskoj Areni svoj prvi solistički koncert na kojem će izvesti nove pesme, ali i… »

Vesti dana »