Povezane vesti

Veliko slavlje u domu Milene Popović i Igora Jurića: Ona sve otkrila - Voli te tvoja žena zauvek

Veliko slavlje u domu Milene Popović i Igora Jurića: Ona sve otkrila - Voli te tvoja žena zauvek

Story 19.11.2023
Milena Popović i Igor Jurić, uprkos velikim osudama koje su ih pratile od trenutka kada su obelodanili svoju ljubav, uspeli su da opstanu. Ne osvrću se na negativne komentare i u svom mikrosvetu uživaju. Milena je sada podelila jedan delić iz intimne… »
(Foto): "Hvala ti što si me oživeo, voli te tvoja žena" Milena Popović čestitala rođendan Igoru, pa podelila trenutak dok…

(Foto): "Hvala ti što si me oživeo, voli te tvoja žena" Milena Popović čestitala rođendan Igoru, pa podelila trenutak dok…

Blic 19.11.2023
Državna sekretarka ministarstva trgovine i turizma Milena Popović i njen emotivni partner Igor Jurić, juče su napravili proslavu povodom njegovog 50. rođendana, a ona mu je sada uputila čestitku na društvenim mrežama. - Srećan ti rođendan… »
Kako su se upoznali milena Popović i Igor jurić?! Jedan slučajan susret promenio sve - "Desilo se nešto ponovo"

Kako su se upoznali milena Popović i Igor jurić?! Jedan slučajan susret promenio sve - "Desilo se nešto ponovo"

Mondo 19.11.2023
Milena Popović već duže vreme uživa u ljubavnoj vezi sa Igorom Jurićem, koji je sinoć proslavio 50. rođendan. Milena Popović već duže vreme uživa u ljubavnoj vezi sa Igorom Jurićem, koji je sinoć proslavio 50. rođendan. Milena Popović… »
Ovako su se upoznali i zavoleli milena i Igor Jurić: Varnice odmah sevnule: "Posle svega voleti opet Božji je dar, on je mom…

Ovako su se upoznali i zavoleli milena i Igor Jurić: Varnice odmah sevnule: "Posle svega voleti opet Božji je dar, on je mom…

Blic 19.11.2023
Milena Popović državna sekretarka u Ministarstvu turizma i omladine, i nevenčana supruga ubijenog lidera Srba sa Kosova govorila je jednom prilikom o odnosu sa Igorom Jurićem i otkrila kako su se upoznali. Milena Popović javnosti je postala poznata… »
(Foto) igor jurić napravio feštu za 50.: Rođendan Milena Popović pokazala sve detalje sa žurke: "Za moju ljubav"

(Foto) igor jurić napravio feštu za 50.: Rođendan Milena Popović pokazala sve detalje sa žurke: "Za moju ljubav"

Blic 18.11.2023
Državna sekretarka ministarstva trgovine i turizma Milena Popović podelila je na društvenim mrežama detalje sa proslave rođendana njenog emotivnog partnera Igora Jurića. Milena je prvo na Instagramu pokazala fotografiju dekoracije za veselje, uz… »

Vesti dana »