Povezane vesti

"Mislili smo da je eksplozija": Mladić se zakucao u trafostanicu u Sjenici, lekari mu se bore za život (video)

"Mislili smo da je eksplozija": Mladić se zakucao u trafostanicu u Sjenici, lekari mu se bore za život (video)

Blic 19.11.2023
Nešto posle ponoći, mir u blizini sjeničkog groblja prekinuo je glasan udarac. Automobil koji se kretao jako velikom brzinom udario je u trafostanicu, uzrokujući šok i uznemirenost među meštanima. Svedoci su celu scenu opisali kao vrlo dramatičnu… »
„Mislio sam da je nešto eksplodiralo“: Stravična nesreća u Sjenici, mladić udario u trafostanicu, lekari mu se bore za…

„Mislio sam da je nešto eksplodiralo“: Stravična nesreća u Sjenici, mladić udario u trafostanicu, lekari mu se bore za…

Nova 19.11.2023
Nešto posle ponoći, mir u blizini sjeničkog groblja prekinuo je glasan udarac. Automobil koji se kretao jako velikom brzinom udario je u trafostanicu, uzrokujući šok i uznemirenost među meštanima. Drugi dodaje da živi u blizini mesta udesa i da… »
Čuo se jak udarac, mislili smo da je eksplozija: Strašna nesreća u Sjenici, mladić se zabio u trafo - meštani zatekli…

Čuo se jak udarac, mislili smo da je eksplozija: Strašna nesreća u Sjenici, mladić se zabio u trafo - meštani zatekli…

Kurir 19.11.2023
Tokom noći u Sjenici je došlo do teške saobraćajne nesreće kada je mladić izgubio kontrolu nad vozilom, sleteo sa puta i udario u trafo-stanicu koja se nalazi pored. - Čuo se jak udarac, prvo smo pomislili da je nešto eksplodiralo. Kad smo izašli… »
"Mislio sam da je nešto eksplodiralo": Mladić udario u trafostanicu u Sjenici, lekari mu se bore za život

"Mislio sam da je nešto eksplodiralo": Mladić udario u trafostanicu u Sjenici, lekari mu se bore za život

Telegraf 19.11.2023
Mladić je u bolnici u kritičnom stanju. Nešto posle ponoći, mir u blizini sjeničkog groblja prekinuo je glasan udarac. Automobil koji se kretao jako velikom brzinom udario je u trafostanicu, uzrokujući šok i uznemirenost među meštanima. Svedoci… »

Vesti dana »