Povezane vesti
Vozač “Fijata” koji je sleteo sa puta, preminuo
Ozon 19.11.2023
Sremska Mitrovica – Vozač „fijata“ M. R, koji je sleteo s puta kod Sremske Mitrovice preminuo je od zadobijenih povreda u sremskomitrovačkoj bolnici. M. R iz Grgurevaca je kolima Hitne pomoći prebačen u bolnicu u Sremskoj Mitrovici gde su lekari… »
Teška nesreća kod Sremske Mitrovice: "Fiat" sleteo sa puta i isprevrtao se, hitne službe su na terenu
Telegraf 19.11.2023
Stanje putnika nije poznato. Teška saobraćajna nezgoda dogodila se oko 11 časova u blizini Sremske Mitrovice, kada je automobil marke ”Fiat Punto” sleteo sa puta. Nesreća se dogodila na putu Sremska Mitrovica – Veliki Radinci, a "fiat" se, nakon… »
Vesti dana »
![Blokade i tišina za stradale u Novom Sadu - taksisti vratili studente iz Kragujevca, doček u Nišu, Kraljevu, Novom Pazaru…](https://nstatic.net/564/38996564tbhgzq.jpg)
Blokade i tišina za stradale u Novom Sadu - taksisti vratili studente iz Kragujevca, doček u Nišu, Kraljevu, Novom Pazaru, Kruševcu
RTS pre 9 minutajoš 19 povezanih
![BLOG UŽIVO Protesti širom Srbije i danas: Studenti se vratili iz Kragujevca, građani dekontaminirali Sremsku Mitrovicu nakon…](https://nstatic.net/392/38995392csnbwe.jpg)
BLOG UŽIVO Protesti širom Srbije i danas: Studenti se vratili iz Kragujevca, građani dekontaminirali Sremsku Mitrovicu nakon SNS mitinga
Nova pre 34 minutajoš 50 povezanih
!["Putin ne želi nikakav mir": Zelenski odbija primirje bez Ukrajine: Ovo je rat protiv nas, to su naši ljudski gubici](https://nstatic.net/771/38998771ksibtd.jpg)
"Putin ne želi nikakav mir": Zelenski odbija primirje bez Ukrajine: Ovo je rat protiv nas, to su naši ljudski gubici
Blic pre 57 minutajoš 43 povezane
![Od "prljavih para" kupovali nekretnine i automobile: Predložen pritvor za dvojicu muškaraca zbog pranja novca u vrednosti…](https://nstatic.net/609/38998609uskpqp.jpg)
Od "prljavih para" kupovali nekretnine i automobile: Predložen pritvor za dvojicu muškaraca zbog pranja novca u vrednosti većoj od 625.000 evra
Blic pre 1 satjoš 30 povezanih
![Međedović poražen u finalu: Hamad će još morati da sačeka na prvu ATP titulu](https://nstatic.net/326/38997326yilpnc.jpg)
Međedović poražen u finalu: Hamad će još morati da sačeka na prvu ATP titulu
Mondo pre 1 satjoš 26 povezanih