Povezane vesti
Zagrebačka burza: Indeksi porasli četvrti tjedan zaredom, Podravka z fokusu
SEEbiz 19.11.2023
ZAGREB - Tjedan na Zagrebačkoj burzi donio je blagi rast indeksa, četvrti tjedan zaredom, uz nešto veći redovni promet nego u tjednu ranije, pri čemu je u fokusu investitora bila dionica Podravke. Crobex indeks porastao je prošli tjedan blagih 0,01… »
Ljubljanska borza: Objava rezultata donijela optimizam, NLB dobitnik tjedna
SEEbiz 19.11.2023
LJUBLJANA - Najvažnije tvrtke na Ljubljanskoj burzi objavile su rezultate poslovanja za prvih devet mjeseci ove godine. SBI TOP je ojačao 1,8 posto. Ulagači su pozdravili tromjesečne poslovne rezultate Krke i Sava osiguravajuće grupe, a još su odjeknuli… »
Vesti dana »
Izrael pozvao na hitnu evakuaciju drevnog grada! Tramp poručio: "Rekao sam Bibiju da pazi šta radi jer bi brzo mogao da ostane sam protiv Irana"
Kurir pre 1 satjoš 46 povezanih
Voda u Čačku, Gornjem Milanovcu i Lučanima ponovo ispravna za piće nakon 15 dana zabrane
Naslovi.ai pre 52 minutajoš 29 povezanih
Izvestan nastavak krize na Kosovu nakon izbora, u Beogradu će biti odlučeno da li će Srpska lista podržati albansku opoziciju
Mašina pre 7 satijoš 72 povezane
Podvodni zemljotres kod obale Kube zaljuljao zgrade u Havani, osetio se na Floridi
Insajder pre 2 satajoš 72 povezane


